1_large.jpg)
Poseł Teresa Pamuła rozpoczyna cykl spotkań z mieszkańcami powiatu lubaczowskiego
Poseł Teresa Pamuła rozpoczyna serię spotkań z mieszkańcami powiatu lubaczowskiego, podczas których będzie prezentować swoją wizję rozwoju regionu oraz przekonywać do oddania głosu na Karola Nawrockiego w nadchodzących wyborach prezydenckich.
Będzie to okazja do rozmów na temat kluczowych spraw dla lokalnej społeczności, a także do dyskusji o przyszłości kraju i wyzwaniach stojących przed Polską.
Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższą niedzielę (16.03) w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie, gdzie mieszkańcy będą mogli spotkać się z poseł i wymienić poglądy. W dyskusji weźmie udział również senator Mieczysław Golba. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:45. Kolejne spotkanie zaplanowano na 21 marca o godzinie 17:00 w świetlicy w Łukawcu.
W trakcie spotkań poruszane będą tematy związane z sytuacją gospodarczą, polityką społeczną oraz inwestycjami w powiecie lubaczowskim. Poseł Teresa Pamuła będzie odpowiadać na pytania mieszkańców i przedstawiać argumenty przemawiające za wyborem Karola Nawrockiego na urząd prezydenta RP.
Harmonogram kolejnych spotkań będzie publikowany na bieżąco na Facebooku Poseł Teresy Pamuły. Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich zainteresowanych mieszkańców, podkreślając, że otwarta dyskusja jest kluczowa w budowaniu świadomego społeczeństwa obywatelskiego.
najwyższy czas na zmiany i inna partie niż pis i po. W wyborach tylko konfederacja i Mentzen
Chcesz nastepnego więźnia politycznego?