Kiermasz Książek w MBP w Lubaczowie

Za przysłowiową złotówkę można kupić książkę. Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie po raz kolejny zorganizowała Kiermasz Książek.

Do nabycia są bajki, opowiadania, poematy, gawędy, nowele, powieści, a nawet literatura naukowa ? słowniki, encyklopedie, atlasy. Kiermasz znajduje się przed budynkiem MBP przy ul. Kościuszki 18 w Lubaczowie. Książki można kupić od 19 do 30 sierpnia 2013 r. w godz. 9:00 ? 15:00 (z wyjątkiem sobót i niedziel).

Przypominamy, że w MBP nadal trwa akcja ?Podręczniki wracają do szkoły?. Osoby, które mają w domu niepotrzebne materiały szkolne mogą je przynieść do instytucji. Tam umieszczone zostaną na specjalnym regale, by uczniowie, których nie stać na kupno nowych podręczników, mogli je wziąć ze sobą i przez najbliższy rok szkolny z nich korzystać. Obecnie w bibliotece znajduje się ok. 70 podręczników, które czekają na nowych właścicieli. Są to głównie książki do nauki języków obcych, ale nie brak też podręczników z geografii, fizyki, historii, matematyki czy języka polskiego.

Źródło: lubaczow.pl

{fcomment}{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia