Rusza kolejna edycja konkursu edukacyjno-plastycznego "Las z mojej książki"

Zdjęcie ilustracyjne fot. MBP LubaczówZdjęcie ilustracyjne fot. MBP Lubaczów

Nadleśnictwo Lubaczów wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Lubaczowie zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu lubaczowskiego do wzięcia udziału w konkursie edukacyjno-plastycznym “Las z mojej książki”. To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności plastyczne i jednocześnie zgłębiać tajniki literatury!

Konkurs ma na celu zachęcenie najmłodszych do zainteresowania się lasem, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem, a także do promowania czytelnictwa oraz rozwijania ich umiejętności plastycznych. Uczestnicy powinni samodzielnie wykonać pracę plastyczną przedstawiającą las ze swojej ulubionej książki, przy użyciu dowolnych technik plastycznych, z wyłączeniem prac przestrzennych.

Prace, które zostaną uznane za najlepsze, nagrodzone zostaną cennymi książkami i upominkami ufundowanymi przez Nadleśnictwo Lubaczów oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie. Z nagrodzonych i wyróżnionych prac zostanie stworzona wystawa.

Nie przegap okazji, aby wykorzystać swoją kreatywność i pokazać pasję do sztuki oraz nauczyć się czegoś nowego o lasach i ich mieszkańcach. Termin składania prac mija 27 marca 2024 roku. 

Szczegóły znajdziecie na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.