Featured
Obchody 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej w Lubaczowie [GALERIA ZDJĘĆ]
Dzisiaj 82. rocznica wybuchu II wojny światowej. Jak co roku, uroczystości ją upamiętniające zostały zorganizowane pod pomnikiem Niepodległości w Lubaczowie. Zobaczcie fotorelację.
Tegoroczne uroczystości rozpoczęły się o godzinie 9:30. W uroczystości udział wzięli m.in. poseł Teresa Pamuła, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Anna Huk, Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch, starosta lubaczowski Zenon Swatek, burmistrz Krzysztof Szpyt, wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel oraz dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie lubaczowskich szkół.
Po uroczystościach pod Pomnikiem Niepodległości wszyscy udali się do Konkatedry na uroczystą Msza św. połączoną z inauguracją roku szkolnego dla szkół średnich. Relacja wkrótce na portalu ZLUBACZOWA.PL
Mieszkaniec78
Szkoda że tak mało reprezentacyjni e. Smutna rocznica to prawda,ale mogłaby być bardziej uroczysta
Franek
Nazwisko huk jakieś takie ukrainskie jest zdaję się.
posuń się
piękna uroczystość
Wiem co wiem
Franek powiedziała : A co na to wskazuje?
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

