Dziewięciu uzdolnionych uczniów dostało stypendia (zdjęcia)
We wtorek w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyła się uroczysta Gala Programu Stypendialnego, podczas której dziewięciu uzdolnionych uczniów otrzymało stypendia w wysokości 1500 złotych.

