Politycy PiS o zrealizowanych obietnicach i kolejnych planach na spotkaniu w Oleszycach [ZDJĘCIA]
W piątek wieczorem w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach odbyło się spotkanie polityków Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami Oleszyc. 26 komentarzy

