Oleszyce: Przetarg rozstrzygnięty. Rewaloryzacja parku będzie kosztować 1,8 mln złotych
Gmina Oleszyce rozstrzygnęła przetarg na "Rewaloryzację zespołu Parkowo-Pałacowego w Oleszycach". Najkorzystniejszą ofertę na kwotę 1,8 mln złotych złożyła firma z Iwierzyc. 2 komentarzy

