Rolnicy dziękowali za plony. Za nami dożynki w Oleszycach [NASZA FOTORELACJA]
W niedzielę (18.08) w Oleszycach odbyło się Parafialno-Gminne Święto Plonów, czyli po prostu dożynki. Były piękne wieńce dożynkowe, przepyszne danie od pań z KGW oraz koncerty. Zobaczcie zdjęcia.

