W Horynću-Zdroju odbędą się zawody o tytuł Króla Grzybobrania 2022

fot. archiwumfot. archiwum

Wysyp grzybów w pełni, dlatego Wójt Gminy Horyniec - Zdrój Robert Serkis oraz Pan Janusz Kornaga - znalazca GRZYBA GIGANTA, zapraszają na Rodzinne Grzybobranie, zawody o tytuł Króla Grzybobrania 2022 Horyniec - Zdrój!

Rejestracja zawodników ruszy o godz. 8:00 na deptaku przy basenie w Horyńcu-Zdroju. Każdy może się udać w dowolne miejsce w poszukiwaniu grzybów własnym środkiem transportu. Uczestnicy do godziny 11:00 muszą wrócić na deptak przy tężniach by zmierzyć i zważyć swoje grzyby. Tutaj też zostanie wyłoniony Król Grzybobrania 2022. Grzyby będą oceniane w dwóch kategoriach najwięcej grzybów (waga), największy grzyb (średnica kapelusza).

W trakcie wydarzenia będą organizowane także konkursy dla dzieci oraz zostanie zorganizowane wspólne ognisko z kiełbaskami.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

siołek
0 # siołek 2022-09-28 13:37
Co oni jeszcze wymysla w tej gminie znowu otwiraja etat jak po konkursie fotograficznym etat pana od cmentarzy czy pani w bibliotece sama rodzina
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane