Featured
fot. pixabay.com
Będzie gorąco! W piątek na termometrach nawet 35 stopni Celsjusza
Będzie bardzo upalnie. Według prognoz w czwartek może być 35 stopni Celsjusza, a w piątek lokalnie nawet 37 stopni. W związku z wysokimi temperaturami meteorolodzy IMIGW wydali ostrzeżenie trzeciego, najwyższego stopnia.
- Temperatura maksymalna w dzień od 32°C do 35°C, w piątek lokalnie 37°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 21°C. - ostrzegają meteorolodzy IMiGW.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%.
Ostrzeżenie ważne jest do soboty.

Prognoza portalu windy.com
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

