Znamy gwiazdę Dni Lubaczowa 2022

W tym roku Dni Lubaczowa odbędą się pod hasłem „Lubaczowskie Noce Rockowe”. Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Łydka Grubasa.

Dni Lubaczowa to wieloletnia tradycja, która wpisała się w pejzaż najważniejszych imprez wyczekiwanych przez mieszkańców. W tym roku to wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Lubaczowskie Noce Rockowe” w dniach 12-15 sierpnia, a nie jak dotychczas w połowie czerwca.

- Zmiana daty spowodowana została wzmożonymi działaniami prowadzonymi na rzecz pomocy Ukrainie walczącej z agresją rosyjską. Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego koordynowało punkt zbiórki darów i nie mogło w pełni poświęcić się przygotowaniom Dni Lubaczowa. W tym roku pragniemy, by szczególnie obfitowały one w wiele interesujących i ciekawych inicjatyw. W ten sposób chcemy wynagrodzić mieszkańcom i gościom naszego regionu czas pandemii, w którym byliśmy zmuszeni w pewien sposób ograniczyć wydarzenia, a niektóre nawet odwołać – informuje Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Lubaczowie

W programie trzydniowych Dni Miasta znalazła się m.in. wyśmienita zabawa dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych czyli Festiwal Baniek Mydlanych. Na najmłodszych będą też czekać animatorzy, które zachęcą do wspólnego spędzenia czasu. Nie zabraknie dmuchanów i innych atrakcji, w tym warsztatów logopedycznych. Bez wątpienia ciekawą i smaczną niespodzianką będą żarciowozy.  Gwiazdą Święta Miasta będzie zespół Łydka Grubasa.

Zespół Łydka Grubasa to zespół, który zasłynął m.in. z tego utworu:

Źródło: RAM, zlubaczowa.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane