Wybory do PE. Jak głosowali mieszkańcy powiatu lubaczowskiego?

PKW opublikowała oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Mieszkańcy powiatu lubaczowskiego zdecydowanie najwięcej głosów oddali na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości - ponad 55,5%.

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. Koalicja Obywatelska zdobyła 37,06 proc., PiS — 36,16 proc. Na trzecim miejscu znalazła się Konfederacja — 12,08 proc. Trzecia Droga dostała 6,91 proc. głosów, a Lewica — 6,3 proc. Frekwencja wyniosła 40,65 proc.

W województwie podkarpackim, Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 52,87% głosów. Koalicja Obywatelska na drugim miejscu z poparciem 23,73% wyborców, a na trzecim Konfederacja, która otrzymała 12,23% głosów. Dużo mniej głosów otrzymali kandydaci Trzeciej Drogi - 4,71% oraz Lewicy 2,07%.

Spośród wszystkich kandydatów, najwięcej głosów w naszym województwie zdobył Daniel Obajtek z PiS - 171 689. Na drugim miejscu Elżbieta Łukacijewska (Koalicja Obywatelska), na którą zagłosowało 115 324 wyborców. Natomiast trzecie miejsce zajął Tomasz Buczek z Konfederacji, który otrzymał 51 574 głosów. Na czwartym miejscu Bodan Rzońca z PiS - 46 096 głosów. Najprawdopodobniej wyżej wymienieni kandydaci otrzymają mandaty do Parlamentu Europejskiego.

W tegorocznych wyborach do Europarlamentu mieliśmy dwoje kandydatów z powiatu lubaczowskiego. To Teresa Pamuła z PiS, która otrzymała 4 923 głosy oraz Marcin Piotrowski z KO z poparciem 1800 wyborców.

W powiecie lubaczowskim kandydaci PiS zdobyli łącznie 55,59% głosów, KO - 22,29% głosów, a Konfederacja 14,23%. Na dalszych miejscach Trzecia Droga 4,77% głosów, Lewica - 1,99%, Bezpartyjni Samorządowcy - 0,90% oraz Polexit 0,22%.

Mieszkańcy powiatu lubaczowskiego najwięcej głosów oddali na Daniela Obajtka z PiS - 3 853 głosy. Na drugim miejscu Teresa Pamuła (PiS) - 2 658 głosów, a na trzecim Elżbieta Łukacijewska - 1941 głosów.

Szczegółowe wyniki znajdziecie na stronie PKW.

Komentarze   

kubs
+27 # kubs 2024-06-10 08:24
Bardzo słaby wynik PSLu i Polski2050, startując razem z takim zapleczem zdobyli tylko niecałe 7% (w naszym powiecie nawet 5% nie złapali), nawet konfederacja ich wyprzedziła. Kosiniak dostaje za sytuacje na granicy a u Hołowni brak już efektu świeżości, gdyby startowali osobno to nawet próg wyborczy ciężko byłoby im złapać. Trzecia Droga jest po prostu "zjadana" przez Koalicje Obywatelską
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
dałkszewicz
+23 # dałkszewicz 2024-06-10 08:41
A czego się spodziewali. PSL to taka partia, która lawiruje zawsze. Układa się z tymi, przy których można coś "zjeść". Kto miał skorzystać z naszego powiatu, skorzystał już. Konfederacja, no cóż maja dużo racji w swoich poglądach i ludzie to widzą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nksnks
+11 # Nksnks 2024-06-10 15:30
Gumofilce z ZSL i błazen klaun dostali szybciutko nagrode od wyborców za wejście w koalicje z lumpami - kanaliami i lewuszymi pasożytami. Tusk wykiwał znowu te "tygrysie" rozlazle, kluchowate memłoty

Najśmieszniejsze jeszcze jak im teraz, dzisiaj znowu PISiory proponują znowu koalicje to się odgrażają: no dobra czas najwyższy by wreszcie po kilkudziesięciu latach ZSL wreszcie zdechł, by pokomusza mafia powiatowa się wreszcie rozsypała bo zdycha stanowczo już zbyt długo

Tak pisze ostro, że co niektórzy się obrażą, ale to niestety Wy lumpy kanalie jesteście obrazą Polski
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nksnkso
-16 # Nksnkso 2024-06-10 16:34
Cytuję Nksnks:
Gumofilce z ZSL i błazen klaun dostali szybciutko nagrode od wyborców za wejście w koalicje z lumpami - kanaliami i lewuszymi pasożytami. Tusk wykiwał znowu te "tygrysie" rozlazle, kluchowate memłoty

Najśmieszniejsze jeszcze jak im teraz, dzisiaj znowu PISiory proponują znowu koalicje to się odgrażają: no dobra czas najwyższy by wreszcie po kilkudziesięciu latach ZSL wreszcie zdechł, by pokomusza mafia powiatowa się wreszcie rozsypała bo zdycha stanowczo już zbyt długo

Tak pisze ostro, że co niektórzy się obrażą, ale to niestety Wy lumpy kanalie jesteście obrazą Polski


a ty k..... czym jesteś, co prezentujesz cwelu j.....ny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nksnks
+5 # Nksnks 2024-06-10 16:54
Odezwał się wyborca rudego wampira? (dzisiaj w internecie to określenie króluje)

Czy może wyborca czy członek PSL/ ZSLa? Rudy Wampir w ciągu pół roku rozkwasił "Tygrysa" a w ostatnich dniach przejechał jeszcze walcem...
Tak tego "Tygrysa" - tego któremu marzyło, że będzie prezydentem czy premierem, a jest tylko i zawsze był wielką kluchą podobnie jak jego kamrat tv błazen...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Furgi
+16 # Furgi 2024-06-10 20:03
według badań ipsos aż 35% osób które głosowało w 2023 roku do parlamentu na Trzecią Drogę, zagłosowało teraz na Koalicje Obywatelską. To chyba największy odpływ wyborców wśród wszystkich partii. Podejrzewam że Hołownia prędzej czy później dołączy ze swoimi ludźmi do PO, a PSL zostanie sam ze sobą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hmmm
-13 # Hmmm 2024-06-10 08:45
Obajtek zero kampanii, wieców, obiecanek a pierwsze miejsce do UE. To wizjoner i strateg. Pamuła musi się duuużo uczyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hmmm
0 # Hmmm 2024-06-10 08:48
Nawet Mariusz Kamiński (PiS), na którego zagłosowało 110 466 mieszkańców regionu Lubelszczyzny nie dał rady.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hmmm
0 # Hmmm 2024-06-10 08:49
Nawet Mariusz Kamiński (PiS), na którego zagłosowało 110 466 mieszkańców regionu Lubelszczyzny nie dał rady.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hmmmm
+9 # Hmmmm 2024-06-10 08:52
Nawet Maciej Wąsik z PiS (85 151 głosów!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
-17 # xx 2024-06-10 14:05
Kaminski i Wasik to byli więźniowie polityczni, Obajtek to przyszly :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
-1 # xx 2024-06-10 16:35
Cytuję Hmmm:
Obajtek zero kampanii, wieców, obiecanek a pierwsze miejsce do UE. To wizjoner i strateg. Pamuła musi się duuużo uczyć.


osrał okoliczne ploty swoim wizerunkiem i to wystarczyło
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
-5 # Pawel 2024-06-10 19:56
Dokladnie a stado baranow zaglosowali.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
-2 # Pawel 2024-06-10 19:51
Strateg? Matolek ciemny jestes, zlodziej, oszust, przestepca zapomiales dodac.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja234
+2 # Ja234 2024-06-10 20:52
Tak i oby nie okazało się , że za jakiś czas część Lotosu będzie należeć do Rosji przed wizję jednego typa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec
-1 # Mieszkaniec 2024-06-11 09:55
Rudego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja234
0 # Ja234 2024-06-12 20:20
No właśnie nie rudego, tylko przez innego dzbana
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
hahahaha
+22 # hahahaha 2024-06-10 08:47
Gratulacje Marcin Andrzej z Gorajca w powiecie aż 832 głosy zdobyłeś buhahahahahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
max
+30 # max 2024-06-10 09:15
Marcin przegrałby dzisiaj nawet wybory na sołtysa Gorajca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Prawdziwy Kmicic
-8 # Prawdziwy Kmicic 2024-06-10 19:37
Cytuję hahahaha:
Gratulacje Marcin Andrzej z Gorajca w powiecie aż 832 głosy zdobyłeś buhahahahahaha


Pełnił rolę statysty, to i statyczny wynik, Obajtek wydał setki tysięcy, to i setki tys zdobył. Z czego tu się cieszyć? Ile pracy i kasy dajesz na kampanię taki wynik.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
2x
+7 # 2x 2024-06-10 10:48
PO przędzie bardzo słabo, w tak krótkim czasie po wygranych wyborach do sejmu mieć tak słaby wynik? Ale to dobrze, ja życzę konfederacji większego poparcia dla wprowadzenia balansu dla szajbusów rozdających pieniądze, a PO za śmierć żołnierza na granicy spadku na 3 pozycję
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
rz
-8 # rz 2024-06-10 11:02
Rudy z Tomczykiem wyrolowali wyleniałego kota!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
+11 # n 2024-06-10 11:26
Rudy wie ,że stado baranów jest podatne na hipnozę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
+9 # Kmicic 2024-06-10 12:44
Bardzo ładnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
+7 # Kmicic 2024-06-10 12:54
Kilka tysięcy mieszkańców Lubaczowa uczestniczyło ostatnio we mszy świętej Bożego Ciała
:-) To pokazuje, że nie zwalczą naszego ducha narodu wtłaczając nam chore ideologie.
Wyniki wyborów też to pokazały.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec 23 llr
+10 # Mieszkaniec 23 llr 2024-06-10 13:07
Brawo Konfederacja,gl osowalem wcześniej glosowalem na PiS ale w tym przypadku zmienilem zdanie i kandydat z podkarpacia sie dostal. Cieszy postawa młodych ,ktorzy zaglosowali najwiecej na Konfederacje. W calej Europie prawica poszla w gore. Gratulacje dla polityki lewactwa. Takie sa skutki. Ale ja akurat jestem zadowolony.
Ps. Ciekawe jak usłyszymy pierwsze w historii Szczęść Boze jaka będzie reakcja ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
danił
+11 # danił 2024-06-10 18:44
Polacy lubią głosować na kombinatorów i hochsztaplerów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
-5 # Pawel 2024-06-10 19:54
Tylko zmanipulowani, ciemniaki, nieuki zlodzieje i prostaki wspieraja szarancze zlodziejska z mafii pisowsko-ziobro wo-dudowej. Brzydze sie ludzmi co wybieraja i stawiaja na przestepcow.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nksnks
+3 # Nksnks 2024-06-10 21:51
tak zgadza się lumpie żulu - większość ministrów obecnego rządu, którzy teraz pouciekali do Brukseli to konstytucyjni przestępcy, a na dodatek jeszcze alkoholicy i ćpuny

Tak na nich pewnie głosowałeś więc kim jesteś jak nie ciemniakiem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
pawel
-3 # pawel 2024-06-11 01:02
Baran jestes i tego nic nie zmieni. Zjebie nawiedzony w dupie byles gowno widziales.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nksnkso
-2 # Nksnkso 2024-06-11 05:17
Cytuję Nksnks:
tak zgadza się lumpie żulu - większość ministrów obecnego rządu, którzy teraz pouciekali do Brukseli to konstytucyjni przestępcy, a na dodatek jeszcze alkoholicy i ćpuny

Tak na nich pewnie głosowałeś więc kim jesteś jak nie ciemniakiem


Tak ci ta REPUBLIKA przeorala mózg? Znasz przeszlość Terleckiego (byly szef klubu PiS), Kuchcińskiego (były marszalek Sejmu) a inni kolesie to nie przestepcy konstytucyjni lecz pospolicie przestepcy kryminalni. Ty nie jesteś zmanipulowanym ciemniakiem, ty masz wyraźny defekt mózgu. Używając podobnych jak ty wyrażeń, jesteś typowym wyznawcą kurdupla z Żoliborza (z łupieżem), Szkoda mi ciebie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nksnks
-5 # Nksnks 2024-06-11 07:31
Ten rząd rudego Wampira (a raczej psychopaty) nawet roku nie przetrwa, szybciutko się przekonasz, inteligencie z gnoju


Bo czego można oczekiwać od ludzi poziomu Scerby, Jońskiego, Błońskiej, Kopacz, Budki, Brejzy, czy alkoholików Sienkiewicza, i synusia komuszego gienerała - Kierwińskiego, itd, itd. Wszyscy Oni teraz uciekli na posadki do Brukseli, więc kto teraz zostanie przy Rudym - jeszcze większe żule, patologia, lizuski + plus klucha Tygrysek (chyba, że go PSLaki w koncubprzegonią )
i
taki ten jest też ten elektorat...
Tak to jest smutne, ~30-40 % obywateli PL to rynsztok i patola która pluje i szkodzi krajowi w którym żyje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
+4 # Pawel 2024-06-11 10:54
Oni o zadnych aferach , masowych zlodziejstwach i przestepstwach nie slyszeli, w wymiocinach nic nie mowili a to jest ich jedyne zrodlo informacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nksnks
-5 # Nksnks 2024-06-11 11:45
Prostaczek, lumpek z pasożytniczej sekty ryżego psychola, ten już za chwile będzie pewnie widział wokół siebie diabły
- do totalitaryzmu, do mordowania znowu już blisko w tej pruskiej, (wyddział Wisła) sekcie
Ech
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Stryj1
+15 # Stryj1 2024-06-10 18:48
8 na 100 konkretów i ludzie nadal na nich głosuja. Dla mnie niezrozumiałe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hmmmm
+8 # Hmmmm 2024-06-10 18:55
Tymczasem ukraińska sieć sklepów z produktami mrożonymi chce mieć w Polsce nawet 500 placówek. W ciągu trzech lat uruchomiła już 120.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hmmmm
0 # Hmmmm 2024-06-10 18:56
[quote name="Hmmmm"]Ty mczasem ukraińska sieć sklepów z produktami mrożonymi chce mieć w Polsce nawet 500 placówek. W ciągu trzech lat uruchomiła już 120. Ukraińska sieć Wesoła Pani zakłada, że w 2026 roku wzrost będzie wyższy od obecnego o 50 procent.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
-7 # Pawel 2024-06-10 19:46
Wstyd, katolicy postawili na przestepcow, zlodziei i sqrwysynow z mafii pisowsko-ziobro wo-dudowej, jeszcze do was nie dotarlo ale juz mentalnie jestescie ruskimi. Zyjcie w swoim oblakanym przestepczym swiecie, Putin was kocha hyhy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
-12 # Pawel 2024-06-10 19:58
10 przykazan przestalo obowiazywac?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Prezes
+3 # Prezes 2024-06-10 20:51
Cytuję Pawel:
10 przykazan przestalo obowiazywac?

Spieprzaj dziadu!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
pawel
-11 # pawel 2024-06-11 01:06
Sam spieprzaj lucyferze nawiedzony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Patryk
+4 # Patryk 2024-06-11 10:23
Czyli postawili na swoich :roll:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Patryk
+3 # Patryk 2024-06-11 10:25
tj.: prawdziwi katolicy na prawdziwych katolików :D. Wstyd !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec 23 llr
-1 # Mieszkaniec 23 llr 2024-06-11 15:52
Przepraszam. Jest demokracja. Kazdy glosuje,ma prawo i wybiera kogo chce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
-1 # Kmicic 2024-06-10 22:33
Promujcie sobie dalej ideologię,, dwóch tatusiów to lepiej niż jeden,, Podkarpacie jest normalne i promuje wartości chrześcijańskie .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
pawel
+2 # pawel 2024-06-11 01:06
Wartosci przestepcze, , zlodziejskie , pedofilskie, 50% ludzi taka wartosci wyznaje .Chlopie niby katoliku, w tobie grama wiary nie ma, obok prawdziwego katolika nigdy nie stales, katolik wyznaje wiare ale i wartosci a co ty soba reprezentujesz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nksnkso
+7 # Nksnkso 2024-06-11 05:20
Cytuję Kmicic:
Promujcie sobie dalej ideologię,, dwóch tatusiów to lepiej niż jeden,, Podkarpacie jest normalne i promuje wartości chrześcijańskie.


Jakie wartosci chrześcijańskie prezentuje np Kurski, ktory wymienil żonę (po 25 latach) na mlodszy model z blogoslawieństw em Watykanu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Patryk
+3 # Patryk 2024-06-11 19:31
Akurat podkarpacie jest nienormalne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Patryk
+4 # Patryk 2024-06-11 19:36
Cytuję Kmicic:
Promujcie sobie dalej ideologię,, dwóch tatusiów to lepiej niż jeden,, Podkarpacie jest normalne i promuje wartości chrześcijańskie.


Akurat podkarpacie jest nienormalne - kto normalny głosuje na pis???????????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hmmmm
+4 # Hmmmm 2024-06-11 09:40
Pani Pamuła dziekuje za pomoc w kampanii ale jej słaby wynik to chyba dlatego, że wyborcy tak naprawdę jej nie poznali. Na żywo jest ktoś całkiem inny niż na plakatach wyborczych. Podobnie stało się z poskanką Beatą Kempą (58 lat). Dwa światy a jeden realny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czyli co?
+1 # Czyli co? 2024-06-11 19:05
Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę pana premiera Tuska tzw. "babciowe" o wspieraniu rodziców w aktywności zawodowej oraz w wychowaniu dziecka. Wnioski o wypłatę z programu "Aktywny rodzic" będzie można składać już od 1 października.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
-3 # Krzysztof Kaiser 2 2024-06-11 22:32
Szkoda się rozpisywać. Ludzie dali się znów zrobić w jajo PiS-owi. Tak jak mówiłem. Jakby na pierwszym miejscu za Obajtka postawił kota Kaczyńskiego to też by wygrał. Wysłali do Nas spadochroniarza co nie ma nic wspólnego z Podkarpaciem i zapomni czy nawet już nie pamięta gdzie jest Lubaczów. Potraktowali Podkarpacie jak idiotów, że od Nas kogo by nie dał na jedynce z PiS to wchodzi. I mają w Polsce czy w świecie traktować Nas mieszkańców powiatu lubaczowskiego gdziekolwiek serio. Nie dziw, że jak jest okazja to z tego PiSlandu ucieka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
2x
+1 # 2x 2024-06-12 13:02
Lepiej zastanów się nad kondycją swojej ulubionej partii skoro ludzie głosują na Obajtków zamiast na asów z PO
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
0 # Krzysztof Kaiser 2 2024-06-12 18:44
Cytuję 2x:
Lepiej zastanów się nad kondycją swojej ulubionej partii skoro ludzie głosują na Obajtków zamiast na asów z PO


PO nie jest moją ulubioną partią. Też ma swoje za uszami, ale machloj PiS-u to by nawet uszy Urbana nie zakryły ;-)

Jeśli zaś chodzi o głosy na kogoś innego niż PiS. Cóż ludzie u Nas są konserwatystami i dla Nas wartości takiejak Naród, Rodzina, rlReligia czy Ojczyzna są ważne. Tylko ludzie na Podkarpaciu robią jeden błąd. Wierzą, że niby tymi obrońcami jest PiS. I tak przez lata przez PiS są oszukiwani gdyż PiS pierwszy bruka wszelkie wartość robiąc sobie na nich politykę i tymi wartościami Polaków nie łącza a nie dzielą. Walczą po prostu nimi. Dlatego PiS-u powiem to wprost nienawidzę. Za fałszywość pod wzniosłymi hasłami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pio
+2 # Pio 2024-06-12 17:00
Co miała wspólnego z Wrocławiem jedynka na liście Trzeciej Drogi Pani RÓŻA GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN? Czy Trzecia Droga potraktowała Dolnośląskie jak idiotów? Myśleli że kogo nie dadzą na jedynce to wchodzi? podwójne standardy? :-) Czy może was się już to nie dotyczy? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
-1 # Krzysztof Kaiser 2 2024-06-12 18:52
Cytuję Pio:
Co miała wspólnego z Wrocławiem jedynka na liście Trzeciej Drogi Pani RÓŻA GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN? Czy Trzecia Droga potraktowała Dolnośląskie jak idiotów? Myśleli że kogo nie dadzą na jedynce to wchodzi? podwójne standardy? :-) Czy może was się już to nie dotyczy? :-)


Drogi Pio. Róża Thun startowała że swojego okręgu małopolskiego. I nie wiem czy patrzyłeś kto był na pierwszym miejscu w okręgu małopolskie i świętokrzyskie. Adam Jarabus również Europosłów TD i mocny kandydat z ramienia PSL. Dwójka mocnych kandydatów by tylko ich wzajemnie powybijała i by było że szkodą dla obu kandydatur. Jako, że Hołownia na Dolnym Śląsku ma w miarę poparcie jak na nich i chyba przoduje tam TD to tam trafiła Róża Thun. Tylko właśnie idiota postawiłby na dwóch mocnych kandydatów związanych z Europarlamentem . Zresztą TD to nie jest PiS czy PO i bie może sobie na takie wystawianie dwóch kandydatów na jednej liście pozwolić bo.jest max. 1 miejsce biorące jak już jest.

To nie jest taka taktyka jak w PiS gdzie conajmniej połowa ich delegacji ucieka do Brukseli by mieć immunitet i nie odpowiedzieć za swoje machloje i śmiać się Nam w Brukseli w twarz. Jak taki Obajtek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pio
+3 # Pio 2024-06-13 07:03
Co ty za głupoty piszesz? Róża Thun startowała z okręgu numer 12, obejmujący województwo dolnośląskie i województwo opolskie. Trzecia Droga zrobiła dokładnie to samo co PIS z Obajtkiem. Powystawiała kandydatów w obcych dla nich okręgach, czyli idąc twoim rozumowaniem i tym co wcześniej pisałeś, można wywnioskować że również mieli swoich wyborców za idiotów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+1 # tomek kr 2024-06-11 23:10
dokładnie...cyt ując Obajtka...."" dobrze,że w tej Polsce są jeszcze takie barany podkarpackie::. ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |