Były wójt gminy Wielkie Oczy Tomasz Lorenc nowym II Wicewojewodą Podkarpackim

fot. Jerzy Żygadło, PUW Rzeszów.fot. Jerzy Żygadło, PUW Rzeszów.

Były wójt gminy Wielkie Oczy Tomasz Lorenc został nowym II Wicewojewodą Podkarpackim. W imieniu Premiera Donalda Tuska Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul wręczyła mu dzisiaj powołanie na to stanowisko.

Tomasz Lorenc zastąpi Pawła Bartoszka, który II Wicewojewodą Podkarpackim był między styczniem a majem tego roku.

Nowy wicewojewoda studiował administrację na rzeszowskiej filii UMCS w Lublinie, prawo na UMCS w Lublinie oraz prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Był m.in. zastępcą dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Lubaczowie, a w latach 2010-2018 wójtem gminy Wielkie Oczy.

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim będą mu podlegać m.in. sprawy związane z Wydziałem Środowiska i Rolnictwa.

Komentarze   

Mieszkaniec
-18 # Mieszkaniec 2024-06-05 16:00
Brawo !!!!!!własciwy człowiek na właściwym miejscu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
olka
+14 # olka 2024-06-05 16:09
Praca po znajomości, więc nie wiem czy można to nazwać sukcesem! PSL musi mieć tam kogoś by zrównoważyć porażkę w powiecie! Teraz dzięki Tomkowi mogą dyktować warunki albo przynajmniej dyskutować! Pamiętajmy jednak jak skończył Karapyta a On też był dość wysoko! Teraz kolej na Pana Piotrowskiego! Tam też coś załatwione czeka!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wojownik Maryli
-21 # Wojownik Maryli 2024-06-05 18:53
Gul skacze, to dobrze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lubacz
-7 # Lubacz 2024-06-05 20:21
Co jak co ale Tomasz to gość który zna temat i sprawdzi się na tym stanowisku. Duży plus dla Cieszanowa bo wiadome Tomasz PSL władze w Cieszanowie PSL
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polonistka
+15 # Polonistka 2024-06-05 21:05
Poprawcie ten tytuł- powinno chyba być były wójt tak?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polonistka
+8 # Polonistka 2024-06-05 21:05
Poprawcie ten tytuł- powinno chyba być były wójt tak?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polonistka
+4 # Polonistka 2024-06-05 21:05
Poprawcie ten tytuł- powinno chyba być były wójt tak?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Joma
+9 # Joma 2024-06-05 22:17
Ło kurła.... to..to podkarpackie już zawsze będzie przegrane....:/ )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |