Tomasz Buczek "Traktorem Wolności" zawitał do Lubaczowa [ZDJĘCIA]

Wczoraj (28.05) do Lubaczowa "Traktorem Wolności" przybył lider podkarpackiej listy Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego Tomasz Buczek. Tomasz Buczek ma 38 lat, jest przedsiębiorcą i wieloletnim działaczem organizacji narodowych i katolickich na Podkarpaciu, mieszkającym w Kolbuszowej.

Buczek 20 maja na Targowisku w Głogowie Małopolskim wraz z marszałkiem Krzysztofem Bosakiem zainaugurował trasę objazdu Podkarpacia swoim traktorem z przyczepką na której zawieszony jest baner z podobizną kandydata i postulatami wyborczymi. Traktor  na co dzień służy mu w jego przedsiębiorstwie budowlanym i do świadczenia usług rolniczych.

Jak mówi chce tą nietypową formą prowadzenia kampanii wyborczej zwrócić uwagę mieszkańców Podkarpacia szczególnie na dwie kwestie: politykę klimatyczną UE, która skutkuje rosnącymi kosztami prądu a to przekładać się ma według niego na zwyżki każdego aspektu świadczenia usług czy produkcji i w konsekwencji stale rosnących kosztów życia. Drugą kwestią zaś jest unijna polityka wobec polskiego i w ogóle europejskiego rolnictwa - zaznacza że przecież protesty rolnicze są w całej Europie.

Na spotkanie z Tomaszem Buczkiem przyszło kilkudziesięciu sympatyków Konfederacji, którzy chętnie robili sobie zdjęcie zarówno z kandydatem jak i traktorem.

Komentarze   

Annia
+3 # Annia 2024-05-29 09:17
" przyszło kilkudziesięciu sympatyków Konfederacji,"

ja tam widzę kilkanaście osób ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
D.
+4 # D. 2024-05-29 09:31
Cytuję Annia:
" przyszło kilkudziesięciu sympatyków Konfederacji,"

ja tam widzę kilkanaście osób ;)


Pewnie policzyli tych co przez rynek przechodzili :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
-1 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-29 10:35
Cytuję Annia:
" przyszło kilkudziesięciu sympatyków Konfederacji,"

ja tam widzę kilkanaście osób ;)


Bo to Pani Aniu jak w kabarecie Tey. ,,Bez kozery powiem pińcset" :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
2x
+12 # 2x 2024-05-29 10:49
Jak tam uśmiechnięci sytuacja na granicy? Teraz imigranci be, nożami kłują SG ale za PiSu to SG było złe a imigranci to same dzieci z kobietami? ha tfu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec 23 llr
+4 # Mieszkaniec 23 llr 2024-05-29 20:13
Popieram rolników i Konfederację
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Eye of the beholder
+2 # Eye of the beholder 2024-05-30 22:15
Tylko Konfederacja!!! !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rxx
+3 # Rxx 2024-06-01 08:46
Ło masz rosoliki cieszanowskie na pierwszym planie.(a w polu nic tam do roboty nie mata)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+1 # tomek kr 2024-06-02 22:39
gdyby nie unia....przyjec halbys tutaj białosuską t40.....pierdol nij sie teoche w łeb....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+1 # tomek kr 2024-06-02 22:37
sracja ,,,racja...itp. ..dzieki komu ma ten ciagnik???dziek i unii....dzieki komu ma te pieniadze na hektary???...dz ieki unii....to sie zapytam....to po leszczu tutaj jestes??...tak ci zle??...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |