Teresa Pamuła i Marek Kuchciński o wyborach do Parlamentu Europejskiego w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

W sobotę (25.05) w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyło się spotkanie kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego - Teresy Pamuły i Marka Kuchcińskiego z mieszkańcami Lubaczowa.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się już 9 czerwca. Polacy wybiorą 53 europosłów w 13 okręgach wyborczych. W województwie podkarpackim mandaty otrzyma 3 kandydatów.

W sobotę w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie do oddania głosu na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości zachęcali Teresa Pamuła i Marek Kuchciński. Podczas spotkania, w którym udział wzięło kilkadziesiąt osób oboje podkreślali, że Unia Europejska idzie w złym kierunku, podając takie przykłady jak Zielony Ład czy polityka migracyjna.

Relacja zdjęciowa poniżej:

Komentarze   

Krzysztof Kaiser 2
+7 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-25 23:25
Czepialiscie się frekwencji na spotkaniu PO. A tutaj co mamy. Tak samo mało. A to PiS na którego niestety jeszcze powiat lubaczowski głosuję.

I ta informacja, że było kilkadziesiąt osób. Nie kłamcie. Chyba autorekta Wam źle się wbiła. Doliczyłem się 16 osób na widowni. Fotografowie plus kandydaci da może z 20. Ale pisanie, że to kilkadziesiąt osób to wielce naciągana propaganda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lubię wiedzieć
+12 # Lubię wiedzieć 2024-05-25 23:44
Kilkadziesiąt osób. Padłem. Jest 16 osób o nie pomoże nawet tysiąc zdjęć tych samych twarzy w różnych ujęciach. I sami partyjni. Przy takich strukturach PiS to tak jakby nikt nie przyszedł.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+2 # tomek kr 2024-05-29 22:20
wiekszosc pis....wyslal.. ..bez aj,,,,zlodzieje pisowscy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+3 # tomek kr 2024-05-29 23:00
15 osob.....w wiekszosci aparatczycy pisu.....tak sie zastanawiam...t o takie jest poparcie dla tych sprzedawczyków z pisu??...może ta głupia debilna społecznośc podkarpacia w końcu sie obudzi>>>dośc tych złodziei pisowskich....d osc chamów zpisu....dosc osrajtków pisowskich....i dosc tego pzestepczego pisu....i tego zycze normalnej....ni e chamskiej pisowskiej polsce...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+3 # tomek kr 2024-05-29 23:02
przepraszam...p olska jest normalna...tylk o pisowskie podkarpacie.... debilne....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
-4 # Ada 2024-05-30 22:51
Debil wszędzie doszuka się debila. Spadaj miłośniku szwabskich szparagów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+2 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-31 11:05
Oho mitycznego szparagi :lol: Pisowski język miłości :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
-3 # Ada 2024-05-31 11:45
Co to znaczy „ mitycznego szparagi”? Naucz się, trollu, polskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
iii
0 # iii 2024-06-02 00:31
o szparagach nikt nie wspominal...zna sz to z autopski??....s koro za pisu na nie jeżdziłas....ta k trzymaj...jedz na szparagi...pis i tak cie okradnie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olaboga
+4 # Olaboga 2024-05-26 02:15
To nadal więcej niż zagłosuje na Marcina z Gorajca którego nie chcą nawet we własnej wiosce na sołtysa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olaboga
+5 # Olaboga 2024-05-26 02:15
To nadal więcej niż zagłosuje na Marcina z Gorajca którego nie chcą nawet we własnej wiosce na sołtysa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zenek
-6 # Zenek 2024-05-26 17:34
Cytuję Olaboga:
To nadal więcej niż zagłosuje na Marcina z Gorajca którego nie chcą nawet we własnej wiosce na sołtysa.

Czy Marcin kiedykolwiek chciał być sołtysem?
Nie chciał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zenek
-2 # Zenek 2024-05-26 17:34
Cytuję Olaboga:
To nadal więcej niż zagłosuje na Marcina z Gorajca którego nie chcą nawet we własnej wiosce na sołtysa.

Czy Marcin kiedykolwiek chciał być sołtysem?
Nie chciał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pedro
+10 # Pedro 2024-05-26 12:02
Młodzieżówka PIS -u i tłumy zwolenników na ich spotkaniu. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wojownik Maryli
+8 # Wojownik Maryli 2024-05-26 12:37
Stare pruchnicki i zbok
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
-3 # Ada 2024-05-31 11:58
Wojownik, ale Lucyfera.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
przywódca
+9 # przywódca 2024-05-26 19:41
sądząc po frekwencji to ludzie mają dość
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+1 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-26 22:07
Cytuję przywódca:
sądząc po frekwencji to ludzie mają dość


Oj mają. Ci co zajmują się tą polityką mają dość a co dopiero zwykły szaty Kowalski. Niestety zaraz po eurowyborach zacznie się kampania do prezydenckich i dopiero wtedy koniec.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Antek
+7 # Antek 2024-05-26 22:08
Wybory do europarlamentu już dawno oderwał się od rzeczywistosci( polskiej rzeczywistości. Kandydatów interesuje tylko jedno... Proszę o oobejrzenie tego linku:
youtu.be/.../
Czy może kandydaci wspominali o tym??? Proszę powiedzieć o czym opowiadali... jestem ciekaw. Myślę że ludzie (wyborcy) powinni w końcu zadać czego więcej niż tylko płacić podatki i cicho siedziec na 4 literach.. Nie pozdrawiam nikogo ani z listy czerwonej ani zielonej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
+9 # Pawel 2024-05-26 23:13
Ze znalezli sie chetni na sluchanie zboka, zlodziei i przestepcow to zle swiadczy o mentalnosci ludzi naszego regionu. Nie chodzi mi o poglady , ludzie maja rozne ale zlodziei, przestepcow i zboczencow ,szpicli ruskich z szaranczy pisowskiej to nalezy odizolowac od normalnego spoleczenstwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
-2 # Ada 2024-05-31 11:56
Wiesz, że nie jesteś anonimowy? Nazywanie kogoś w ten sposób to język miłości przeciwników PiS-u? Dobrze wiesz, że Kuchcińskiego fałszywie oskarżono i że prawda okazała się inna. Piszesz o złodziejstwie, proszę o dowody, miernoto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
pawel
+1 # pawel 2024-06-01 17:09
Glupia jestes i to tez jest fakt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
iii
+2 # iii 2024-06-02 00:21
chyba wiesz o tym...ze wiekszych złodziei niz pis....na tym swiecie nie było...jak...ch amskie pisowskie złodziejstwo... .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
-3 # Ada 2024-06-02 10:45
A przykłady? Aleś mądry!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+2 # tomek kr 2024-06-02 22:44
a obajtek....kacz ynski...ziobro. ..bielan...wos, ,,morawiecki... itd....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+1 # tomek kr 2024-06-02 22:44
a obajtek....kacz ynski...ziobro. ..bielan...wos, ,,morawiecki... itd....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
danił
+11 # danił 2024-05-27 07:22
Oby dostali tyle głosów co publiki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
crazy frog
+18 # crazy frog 2024-05-27 09:41
Proszę spojrzeć na te zmęczone twarze kandydatów, oni już wszystko przeżyli co mogli. Czas na emeryturę gdzieś w Bieszczadach. Pora już zakończyć tą farsę....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
-3 # Ada 2024-05-31 11:51
Zmęczone, bo pracują. Nie to, co inni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
iii
+2 # iii 2024-06-02 00:28
milion w srode...milion w sobote....tak pracuja pisuary....od koryta oderwie sie swinia...ale nie pisuar...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
-4 # Kmicic 2024-05-27 13:44
Kochani nie martwcie się tak o frekwencję na spotkaniach prawicy, ostatnie wybory samorządowe wszystko zweryfikowały.
Niestety ludzie poddani mocnej lewicowo-libera lnej indoktrynacji w wyborach parlamentarnych dali się oszukać na tzw ,,trzecią drogę,, ale w wyborach samorządowych jak już wcześniej napisałem, ludzie się opamiętali, że źle zrobili.
Podkarpacie to kolebka kultury patriotycznej dla których wartości rodzinne są na pierwszym miejscu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+4 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-27 15:41
PiS ledwo się wybronił. W paru miejscach utrata przez PiS powiatu lubaczowskiego wisiała na włosku i tak kilkanustu lub kilkudziesięciu głosach.

Nikt nie dał się oszukać na ,,trzecią drogę" bo żądnego takiego oszustwa nie było. Ludzie mają dość praktycznie samodzielnych rządów PiS i PO. Dlatego Trzecia Droga spełniła swoją funkcję bo czy PO czy PIS bez Trzeciej Drogi nie ma szans rządzić a Trzecia Droga o tym cały czas mówiła, że jej celem jest stać się trzecią siłą, która decyduje o tym kto rządzi. I tak się stało. Trzecia Droga nie zawsze głosuje jak PO.

Ludzie za to od lat dają sie oszukiwać na frazesy w ustach PiS-u i jego działaczy, A sami te wartości łamią i brukają z błotem. Afera goni aferę. Trupy z szafy wypadają dokumentnie. Ot ostatnia afera taśmowa, która tylko pokazuje jak PiS Nas oszukiwał na konkursach i z publicznych pieniędzy robił sobie kampanię. To jest praktycznie jawna kradzież i robienie ludzi w luja i to jeszcze za ich pieniądze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
+4 # Pawel 2024-05-27 16:12
Wladza gminy Wielkie Oczy z mlodym wojtem na tapecie , wstyd dla was. Wasza obecnosc tam to wsparcie dla zlodziei, przestepcow, zbokow i sqrwysynow z mafii pisowsko-ziobro wo-dudowej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
pawel
+7 # pawel 2024-05-27 18:25
Moze dlatego ze na W Oczy zadne informacje nie docieraja a ludzie dalej zyja w propagandowej bance mafii pisowsko-ziobro wo-dudowej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+4 # tomek kr 2024-05-29 22:48
a tumany zagłouja na osrajtka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
-2 # Ada 2024-05-30 22:52
Każdy normalny Polak zagłosuje na Obajtka. Osrajtek to ty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+2 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-31 11:08
Od kiedy głosowanie na PiS to przejaw normalności. Jedyne co PiS robil normalnie to Nas w luja i napychal kieszenie publicznymi pieniędzmi na co są dowody. I robił to m.in. Obajtek, który próbował wykupieniem Polski Press zrobić dla ludzi mniej inteligentnych jedyny pisowski świat gdzie Kaczyński zajmuje miejsce Boga.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
-3 # Ada 2024-05-31 11:46
Twoim Bogiem jest ryży oszust.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
pawel
+2 # pawel 2024-06-01 17:12
Twoimi Bogami sa zlodzieje, przestepcy z mafii pisowsko-ziobro wo-dudowej. Prawdopodobnie rowniez jestes zlodziejka i przestepczynia, to srodowisko trzyma sie razem. Nie kompromituj sie idiotko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
iii
+1 # iii 2024-06-02 00:25
poradnia psychiatryczna. ...najlepszy wybór dla ciebie,,,ada,,,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
-3 # Ada 2024-06-02 10:47
Tobie już i psychiatra nie pomoże. Odstawaj się od telewizora i włącz myślenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+2 # tomek kr 2024-06-02 22:48
przede wszystkim...osr ajyek...przeste pca, który okradł wójostwo....dru gi przestepca ziobro go ułaskawil...prz eciez pis....to sami przesyepcy ułaskawieni przez debia...ziobre. ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+1 # tomek kr 2024-06-02 22:48
przede wszystkim...osr ajyek...przeste pca, który okradł wójostwo....dru gi przestepca ziobro go ułaskawil...prz eciez pis....to sami przesyepcy ułaskawieni przez debia...ziobre. ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
+3 # tomek kr 2024-05-29 22:50
a ile wójt ....dostał...z funduszu sprawiedliwosci ???...wójta trzeba rozliczyc...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
-2 # Ada 2024-05-30 22:53
A co powiesz o mafii miłościwie panującego Ryżego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
0 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-31 11:10
Najlepiej odpierać zarzut pytaniem. Jak tam się Ada czujesz na widok tego ike trupów z szafy wypada i jak PiS w ciula robił Polaków. I jeszcze podsłuchiwał. ,,Pegagus. Twój głos w naszym domu". I obok wizerunki Wąsika i Kamińskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
-4 # Ada 2024-05-31 11:49
Robił w ciula Polaków, bo podwyższył emerytury, zadbał o dzieci, ochronił gospodarkę w czasie pandemii, rozwinął sieć kolejową i sieć dróg, zlikwidował bezrobocie itp. To jest robienie w ciula, trollu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
iii
0 # iii 2024-06-02 00:23
dokładnie....a ile pisior ma na koncie??...oni maja miliony na koncie...i w dupie kazdego...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
iii
+2 # iii 2024-06-02 00:23
a byłas już na psychiatrii???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lucek
+5 # Lucek 2024-05-27 23:49
Pamuła i Kuchciński. Ale jaja. Ale jaja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Haha
+4 # Haha 2024-05-28 13:00
Same pisiory na widowni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
QQQQ
+3 # QQQQ 2024-05-28 18:04
O jej jacy Ci kandydaci starzy !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! młodszych już nie ma ?????????????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |