Zwalcz nudę, wybierz zdrowie! Stowarzyszenie Kobiety Karpat zaprasza na piknik

Już 26 maja pod hasłem "Zwalcz nudę, wybierz zdrowie" odbędzie się wyjątkowy piknik sportowo-ekologiczny organizowany przez Stowarzyszenie Kobiety Karpat. Jak zapowiada prezes stowarzyszenia Krystyna Wróblewska, wszystkie atrakcje będą za darmo.

Stowarzyszenie Kobiety Karpat pod hasłem "Zwalcz nudę, wybierz zdrowie" zaprasza na piknik sportowo-ekologiczny, który odbędzie się już 26 maja o godzinie 12:00 w Ośrodku GOWiR w Radawie.

Panie ze stowarzyszenia przygotowały wiele atrakcji, nie tylko dla najmłodszych, ale również rodziców. Będą zawody sportowy, trening tenisa ziemnego, konkursy plastyczne, gry tańce i zabawy, dmuchańce czy wspólnie grillowanie. Zaplanowano także panel dyskusyjny, podczas którego leśnicy oraz strażacy opowiedzą o edukacji przyrodniczo-leśnej czy zagrożeniu pożarowym w lesie.

Swój czas będą mieli także rodzice. Tego dnia będzie można poznać sposoby tworzenia kosmetyków naturalnych i ekologicznych. Warto również wziąć udział w spływie kajakowym rzeką Lubaczówka. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona!

Co najważniejsze - wszystkie atrakcje są z darmo! Dlatego warto wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez Stowarzyszenie Kobiety Karpat.

- W obecnych czasach jeszcze trudniej zachęcić dzieci do sportu i ruchu. Pandemia sprawiła, ze dzieci spędzają wiele godzin przed komputerami, a ten piknik jest okazją do tego, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, zwłaszcza, że odbywa się on w malowniczej, turystycznej miejscowości w Radawie. Głównym punktem programu będzie spływ kajakowy rzeką Lubaczówka. Zapraszam rodziny na ten piknik, oraz przede wszystkim mamy, bo będziemy też świętować Dzień Mamy! – zaprasza Poseł Teresa Pamuła

Akcja finansowana jest ze środków Fundacji Orlen, a partnerami wydarzenia są: Lasy Państwowe, Państwowa Straż Pożarna, Gmina Wiązownica oraz Gminny Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Radawie.

Patronat honorowy objęli: Poseł Teresa Pamuła oraz Wójt Gminy Wiązownica Krzysztof Strent. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja portalu ZLUBACZOWA.PL.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.