Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Narolu
- Szczegóły
- Kategoria: Wydarzenia
- Opublikowano: poniedziałek, 08, kwiecień 2024 22:34
fot. mojrower.pl
Publikujemy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Narolu.
Komitet | Liczba głosów | Procent głosów | Procent mandatów | Liczba mandatów |
---|---|---|---|---|
KWW SAMORZĄD GMINY NAROL | 1 280 | 45,18% | 53,33% | 8 |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | 650 | 22,94% | 33,33% | 5 |
KW RSR WIELKI DZIAŁ | 420 | 14,83% | 0,00% | 0 |
KWW RUCH OBRONY POLSKI | 313 | 11,05% | 6,67% | 1 |
KWW POWIATOWA INICJATYWA WYBORCZA | 170 | 6,00% | 6,67% | 1 |
Okręg nr 1:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
PATAŁUCH Grzegorz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Narol | 50 | 123 | 44,73% |
GONTARZ Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBRONY POLSKI | Narol | 49 | 89 | 32,36% |
GAŁKA Mateusz | KOMITET WYBORCZY REGIONALNE STOWARZYSZENIE „ROZTOCZE – WIELKI DZIAŁ” | Narol | 32 | 63 | 22,91% |
Okręg nr 2:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
OBUCHOWSKA Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Narol | 72 | 68 | 25,86% |
MARGOL Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Narol | 37 | 146 | 55,51% |
WICIJOWSKI Witold Leon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBRONY POLSKI | Narol | 64 | 49 | 18,63% |
Okręg nr 3:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
GMITEREK Adam Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Narol | 66 | 129 | 43,14% |
MAMCZUR Tomasz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA WYBORCZA | Narol | 44 | 170 | 56,86% |
Okręg nr 4:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
WAŻNY Dawid Maciej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Narol-Wieś | 33 | 99 | 40,41% |
HASS Katarzyna Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Narol-Wieś | 40 | 98 | 40,00% |
PIĄTEK Bogusław Krzysztof | KOMITET WYBORCZY REGIONALNE STOWARZYSZENIE „ROZTOCZE – WIELKI DZIAŁ” | Narol Wieś | 63 | 48 | 19,59% |
Okręg nr 5:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
LASOTA Jan Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Lipie | 55 | 68 | 30,63% |
OBIREK Eliza Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Jedrzejówka | 42 | 67 | 30,18% |
BANAŚ Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBRONY POLSKI | Lipie | 39 | 23 | 10,36% |
DROZD Janusz | KOMITET WYBORCZY REGIONALNE STOWARZYSZENIE „ROZTOCZE – WIELKI DZIAŁ” | Kadłubiska | 65 | 64 | 28,83% |
Okręg nr 6:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
SZAŁAŃSKI Wiesław Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Huta-Złomy | 56 | 11 | 8,03% |
KIDA Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Dębiny | 49 | 96 | 70,07% |
RADZIMIRSKI Andrzej Józef | KOMITET WYBORCZY REGIONALNE STOWARZYSZENIE „ROZTOCZE – WIELKI DZIAŁ” | Huta – Złomy | 41 | 30 | 21,90% |
Okręg nr 7:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
KAŁUN-WOLAŃCZYK Jadwiga Leokadia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Jędrzejówka | 60 | 84 | 37,67% |
NIEDUŻAK Paweł Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Jędrzejówaka | 43 | 79 | 35,43% |
GAŁKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY REGIONALNE STOWARZYSZENIE „ROZTOCZE – WIELKI DZIAŁ” | Jędrzejówka | 48 | 60 | 26,91% |
Okręg nr 8:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
SABAL Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Lipsko | 38 | 130 | 68,78% |
MARTINKA Marek Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBRONY POLSKI | Lipsko | 47 | 26 | 13,76% |
CZERECZON Krzysztof Kazimierz | KOMITET WYBORCZY REGIONALNE STOWARZYSZENIE „ROZTOCZE – WIELKI DZIAŁ” | Lipsko | 26 | 33 | 17,46% |
Okręg nr 9:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
PUDEŁKO Jan Ignacy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Chlewiska | 56 | 107 | 41,63% |
WILCZYŃSKI Marek Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Łukawica | 60 | 96 | 37,35% |
CZERECZON Jan Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBRONY POLSKI | Łukawica | 52 | 37 | 14,40% |
ZABORNIAK Grażyna Maria | KOMITET WYBORCZY REGIONALNE STOWARZYSZENIE „ROZTOCZE – WIELKI DZIAŁ” | Chlewiska | 42 | 17 | 6,61% |
Okręg nr 10:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
MAZURKIEWICZ Ewelina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Wola Wielka | 32 | 14 | 6,36% |
MACHLARZ Adam Julian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Wola Wielka | 64 | 65 | 29,55% |
LASOTA Anna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBRONY POLSKI | Wola Wielka | 26 | 89 | 40,45% |
CIEĆKA Dariusz | KOMITET WYBORCZY REGIONALNE STOWARZYSZENIE „ROZTOCZE – WIELKI DZIAŁ” | Wola Wielka | 46 | 52 | 23,64% |
Okręg nr 11:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
BUNDYRA Waldemar Damian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Płazów | 33 | 92 | 50,27% |
KOPCZACKI Konrad Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Płazów | 59 | 91 | 49,73% |
Okręg nr 12:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Wyniki |
---|---|---|---|---|
FRANUS Mariusz Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Ruda Różaniecka | 43 | Kandydat uzyskał mandat |
Okręg nr 13:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek |
---|---|---|---|
FARION Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Ruda Różaniecka | 44 |
Okręg nr 14:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
HARAS Grzegorz Maksymilian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Huta Różaniecka | 34 | 63 | 45,65% |
LUCHOWSKI Mirosław Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Huta Różaniecka | 46 | 75 | 54,35% |
Okręg nr 15:
Nazwisko i imiona | Nazwa komitetu | Miejscowość zamieszkania | Wiek | Liczba głosów na kandydata | Procent głosów na kandydata |
---|---|---|---|---|---|
LEŃCZUK Paweł Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Łówcza | 24 | 44 | 24,18% |
WINIARZ Grzegorz Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL | Łówcza | 31 | 85 | 46,70% |
SZAŁAŃSKI Dariusz Piotr | KOMITET WYBORCZY REGIONALNE STOWARZYSZENIE „ROZTOCZE – WIELKI DZIAŁ” | Łówcza | 30 | 53 | 29,12% |
Bądź na bieżąco i zostań jednym z
Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.
To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.