Zagrali dla Huberta. Za nami wyjątkowy koncert [ZOBACZ ZDJĘCIA]

W środę (21.02) Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbył się koncert charytatywny "Artyści dla Huberta". Na scenie wystąpili lokalni artyści.  Zobaczcie zdjęcia.

4-letni Hubert objęty został systemem Hospicjum Domowego. Ma opóźniony rozwój psychoruchowy, chorobę Wiedemanna-Steinera, padaczkę, wadę złącza czaszkowo-szyjnego, zaburzenia połykania oraz refluks krtaniowo-gardłowy. To tylko kilka z licznych wad, które utrudniają codzienne życie chłopca. Hubert musi regularnie pojawiać się na badaniach specjalistycznych i rehabilitacji, co wiąże się z wyjazdami z Lubaczowa do Warszawy. Dla rodziny jest to trudne nie tylko pod względem finansowym, ale również organizacyjnym.

Dlatego też Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość”, Związek Harcerstwa Polskiego oraz artyści z Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie zorganizowali koncert charytatywny dla chłopca. Na scenie wystąpili: Studio Piosenki, Fanwaz, Gama, Aqarius, Kashmir, Wolna Przestrzeń Muzyczna, Gitarą i Piórem, Mrija, Maja Mamczura oraz harcerze.

fot. Robert Kryla Fotografia

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.