To już pewne. Będzie nowy burmistrz Narola!

fot. mojrower.plfot. mojrower.pl

W najbliższych wyborach samorządowych, mieszkańcy Miasta i Gminy Narol wybiorą nowego burmistrza. Grzegorz Dominik - dotychczasowy włodarz tej gminy, nie będzie ubiegał się kolejną kadencję.

To dość zaskakująca informacja. Grzegorz Dominik nie będzie ubiegał się o kolejna kadencję jako burmistrz Narola. Jak tłumaczy, spowodowane jest to sprawami osobistymi. Na nasze pytanie, czy zamierza kandydować do rady gminy, powiatu lub sejmiku wojewódzkiego, Grzegorz Dominik poinformował, że rozważa start do Rady Powiatu Lubaczowskiego.

Przypomnijmy, że Grzegorz Dominik burmistrzem Narola został w 2018 roku, pokonując wieloletniego włodarza tej gminy Stanisław Wosia. Wówczas G. Dominik startował z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Grzegorz Dominik nie będzie kandydował na burmistrza Narola fot. archiwum ZUBACZOWA.PLGrzegorz Dominik nie będzie kandydował na burmistrza Narola fot. archiwum ZUBACZOWA.PL

Kto zostanie nowym burmistrzem Narola?

Na chwilę obecną, swoje kandydatury na burmistrza Narola potwierdziło dwóch kandydatów – aktualny zastępca burmistrza Arkadiusz Mroczek (KWW Samorząd Gminy Narol) oraz Piotr Pachla z komitetu wyborczego RSR - Wielki Dział. Najprawdopodobniej do walki włączy się jeszcze kandydat popierany przez Prawo i Sprawiedliwość Mariusz Kowalczuk.

O stanowisko burmistrza będzie ubiegał się dotychczasowy zastępca Arkadiusz Mroczek fot. archiwum Gminy NarolO stanowisko burmistrza będzie ubiegał się dotychczasowy zastępca Arkadiusz Mroczek fot. archiwum Gminy Narol

O stanowisko burmistrza Narola powalczy też Piotr Pachla O stanowisko burmistrza Narola powalczy też Piotr Pachla

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kandydatem na burmistrza Narola będzie też Mariusz KowalczukZ nieoficjalnych informacji wynika, że kandydatem na burmistrza Narola będzie też Mariusz Kowalczuk

Komentarze   

Żelazna Miotła
-7 # Żelazna Miotła 2024-02-13 21:22
Nie chodzi o to że popieram, ale kibicuję Wielkiemu Działowi :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czyli co?
-4 # Czyli co? 2024-02-14 19:50
Tymczasem Związek Ukraińców w Polsce postuluje, żeby legalni migranci zarobkowi, nie tylko nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy, mogli głosować w wyborach samorządowych.
- Ludzie z Ukrainy są traktowani jak siła robocza, która nie powinna mieć żadnych praw. To dyskryminacja - powiedział Interii Mirosław Skórka, prezes Związku Ukraińców w Polsce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Strefa 14
+16 # Strefa 14 2024-02-14 20:26
To wypad z powrotem bronic ojczyzny!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Żelazna Miotła
-2 # Żelazna Miotła 2024-02-14 20:35
Odbiło wam na palnik, tu mowa o wyborach i Wielkim Dziale, a nie o ZUwP.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
broszka
+2 # broszka 2024-02-14 21:27
Cytuję Strefa 14:
To wypad z powrotem bronic ojczyzny!

Głos ciemnogrodu, głosem narodu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czyli co?
+1 # Czyli co? 2024-02-15 08:05
Nowa rada nadzorcza Orlenu nie próżnuje. Na stronach internetowych spółki zostały opublikowane w środę ogłoszenia o rozpoczęciu postępowań kwalifikacyjnyc h na stanowisko prezesa i członków zarządu paliwowego koncernu.
Można tam aplikować. Panu Obajtkowi z małego Pcimia się udało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PZPR
-7 # PZPR 2024-02-15 10:04
Cytuję Czyli co?:
Nowa rada nadzorcza Orlenu nie próżnuje. Na stronach internetowych spółki zostały opublikowane w środę ogłoszenia o rozpoczęciu postępowań kwalifikacyjnych na stanowisko prezesa i członków zarządu paliwowego koncernu.
Można tam aplikować. Panu Obajtkowi z małego Pcimia się udało.

Pic na wodę a kto będzie rozpatrywał kwalifikacje kandydatów? komisja złożona z członków zarządu wybranego przez PO czyli nic się nie zmieni i wybiorą kandydata popieranego przez PO . Mogli normalnie mianować a nie robić hucpy !!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Riko
+6 # Riko 2024-02-16 22:05
No to się będzie działo. Po złym panie Grzegorz D. Jeszcze gorszy nastanie. A tak na poważnie moim skromnym zdaniem to tylko jeden może mieć co kolwiek pojęcia o funkcjonowaniu samorządu gminnego pan Mroczek. Bo reszta to się wysłowić nawet nie umie niestety taka rzeczywistość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wojto
-4 # Wojto 2024-03-03 16:55
Problem polega na tym że Pan Mroczek to jest kandydat Rudnianów. Jak wyjdzie dalej wszystko będzie się robiło na Rudzie a w Narolu nic. Będzie jak marionetka. Mroczek to takie ciepłe kluchy jak ktoś na niego krzyknie to leci zmieniać gacie. Proszę zobaczyć jacy są kandydaci na radnych z rudy człowiek alkoholik z niebieską kartą i Pan "Daj a ja ci dam stanowisko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Riko
+5 # Riko 2024-03-06 18:45
Otóż widzę że nie masz pojęcia chyba co się w gminie dzieję. Obecny pan burmistrz wszystko co może robi pod siebie zaczynając od Stawisk, wieży widokowej kończąc na pożal się boże bunkrze. Ludzie ślepym trzeba być że to wszystko pod jego własną agroturystykę.A marionetka w tym wypadku będzie Pan Piotr P. W sumie startuje z jego stowarzyszenia. Czy w Narolu nie ma porządnego kandydata na burmistrza tylko z Jędrzejówki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Robert L.
-11 # Robert L. 2024-02-22 10:40
Mętny Mroczek tak się umie wysłowić, że usuwa komentarze obnażające prawdę o swoich politycznych poglądach, chcą c zbić kapitał na prawicowym elektoracie. Wnioski same się nasuwają, obserwując jakie grono elit narolskich udzieliło mu poparcia. Grono to uważa, że wpływy w placówkach państwowych należą im się w nieskończoność. Biorąc pod uwagę fakt, że te rodziny, które udzielają poparcia farbowanemu lisowi, są powiązane z placówkami państwowymi na terenie gminy Narol niemal od zawsze. Wypadałoby, aby wyborca znał poglądy polityczne kandydata!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
obywatel x
+6 # obywatel x 2024-02-26 11:02
Zgadzam się z Tobą. Wystartuj w wyborach, wygraj i pokaż im. To proste.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Riko
+9 # Riko 2024-03-06 21:27
W sumie to nie wiem czy takim farbowanym lisem nie jest pan Piotr P. Startując z stowarzyszenia pana Grzegorza D. A tak na prawdę to mam pytanie jakie poglądy polityczne według ciebie trzeba mieć. A popieram Arka M. Dlatego że jako jedyny razem z panem sekretarzem byli dla ludzi przez tą kadencję. A nie wozili dupy jak pan Grzegorz D. Na wszystkie pisowskie konweny i spotkania żeby się pokazać na Fejsie. Każdy z lokalnych działaczy skacze z kwiatka na kwiatek raz jest z Psl potem PiSu a teraz konfederacja. Jedynym kandydatem który nie ukrywa swojej przynależności jest pan Mariusz K. Chyba dalej myśli że pani Pamuła mu pomoże...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Obywatel
+2 # Obywatel 2024-02-25 19:09
Jedynym usuwającym komentarze jest pan Pachla. Deklaruje chęć dialogu,pracy z ludźmi, słuchania ludzi,a gdy napotyka krytykę, ucieka. Ale co się dziwić,jak poparcie ma od obecnego. Nawet wydźwięk jego deklaracji jest tożsamy z tym,co głosił swego czasu obecny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Płazowiak
+7 # Płazowiak 2024-02-26 22:01
Cytuję Obywatel:
Jedynym usuwającym komentarze jest pan Pachla. Deklaruje chęć dialogu,pracy z ludźmi, słuchania ludzi,a gdy napotyka krytykę, ucieka. Ale co się dziwić,jak poparcie ma od obecnego. Nawet wydźwięk jego deklaracji jest tożsamy z tym,co głosił swego czasu obecny.


Kandydat Pachla, to Dyzma. Dominik przynajmniej pracował przez chwilę w banku i chyba ma jakieś wykształcenie związane z zarządzaniem. Pachla nie ma nic, wrócił koleś z Austrii, nie wiadomo co tam robił (pewnie wykorzystywał rodaków na budowie), doświadczenia nie ma żadnego, wykształcenia także. Gminie Narol jest potrzebny pragmatyzm, elokwencja, doświadczenie i spokój po dwubiegowym i niezrównoważony m Dominiku. Wybór Dyzmy byłby najgorszym co może gminie się przytrafić. Byłby to ponownie stracony czas, bo Pachla nie wie jak zarządzać ludźmi , a gmina Narol jest sporą gminą. Nie wolno też zapominać o znajomościach na różnych szczeblach, których Dyzma nie posiada żadnych. Gość wrócił z Austrii i wymyślił sobie sposób na życie. Ot zostanę sobie burmistrzem.
Jego program, który widnieje na Fejsbuku, jest żenujący. Żadnych konkretów, puste i przede wszystkim głupie obietnice.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zenon
-8 # Zenon 2024-02-29 19:39
Dyzma żenujący to jesteś ty. O gościu nic nie wiesz. Ale jak to polski Polak - nie wiem, ale się wypowiem. Pachla wprawdzie nie skończył uczelni, którą zaczął, bo życie go do tego zmusiło. Gość ma doświadczenie w prowadzeniu firmy. Zarządzanie gminą to coś poniekąd jak prowadzenie przedsiębiorstw a. Wykształciuchów z fakultetami mamy mnóstwo. Za tymi papierami na rozum często nic nie idzie. Pachla rozmawia z ludźmi, chce się dowiedzieć, czego im trzeba, jakie są bolączki gminy. Chce coś zrobić dla swojej społeczności. Reszta kandydatów „leży i kwiczy”. Nie wiadomo, na co czekają. Jeśli ktoś bardzo chce coś zrobić, osiągnąć, to już bardzo wiele. Inni oczekują, że im się coś należy i tacy jak Pachla mogą okazać się dla nich niebezpiecznymi rywalami. Strach dupska ściska.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Płazowiak
+15 # Płazowiak 2024-03-01 18:13
Straszny bełkot, ale postaram się odpisać.
Spokojnie, to dopiero jest początek kampanii, także o innych kandydatów bym się nie martwił. Inni w przeciwieństwie do Pachli pracują. Pachla szybko oszpecił całą gminę banerami i plakatami, a takie pogawędki z ludźmi były dobre jak Dominik startował przeciwko poprzedniemu Burmistrzowi. Teraz już nikt na taką bajerę wyborczą nie da się nabrać. Codziennie rozmawiam z ludźmi i nikt na Pachle nie będzie głosować. Już mieliśmy jednego ancymona i amatora, który rządził przez pięć lat. Zostawia teraz gminę z długami, sprawami w sądach, nietrafionymi inwestycjami, sprzedanymi nieruchomościam i, wyciętymi lasami itp. Wszyscy w gminie doskonale wiedzą też o innych problemach wyżej wymienionego pana, ale to nie miejsce na taką dyskusje. Odnośnie Pachli. Prowadzenie firmy, a zarządzanie gminą, to są całkiem dwie różnorodne sprawy, całkiem inne misje, także jest to banalny argument,na który nawet nie chce mi się odpisywać. Poza tym jak się nazywa ta niby firma Pachli? Co się z nią stało? Jakieś dowody? Każdy może powiedzieć, że prowadził firmę, na zachodzie, albo, że pracował nawet w Googlach itp. Rzeczywistość jest zazwyczaj odmienna.
Uważam, że wprowadzenie takiego żółtodzioba na pozycję burmistrza może doprowadzić do jeszcze większego zadłużenia i następnych błędnych decyzji- będzie to ponownie czas stracony. Jakie doświadczenie z Polski posiada ów kandydat mieszkał tak długi czas poza Polską? W Polsce są całkiem inne realia. Jakie sytuacje życiowe zmusiły kandydata do rzucenia "studiów" chyba w mieście...powia towym? Sporo ludzi ma cięższe sytuacje życiowe i te szkoły kończy. Taka pozycja jak Burmistrz wymaga wysokich kwalifikacji , kompetencji i erudycji w sprawach administracyjny ch, tego wszystkiego Pachli brak. Tak się składa, że kandydata Pachlę sporo ludzi pamięta z lat młodości. Sam słyszałem różne niestosowne historie o nim, także robienie z niego jakiegoś zbawcę i rycerza jest co najmniej groteskowe, ale to nie miejsce na takie opowieści. Doskonale widać też, że kandydat Pachla miał i ma mocne parcie na pieniądze i możemy wnioskować, że coś na saksach się chyba skończyło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Donald
-8 # Donald 2024-03-01 20:29
Tobie Mroczek płaci literówkę? Bo że płaci, to pewne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Płazowiak
+8 # Płazowiak 2024-03-01 21:46
Cytuję Donald:
Tobie Mroczek płaci literówkę? Bo że płaci, to pewne.Tak, tak... tysiące.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Donald
-5 # Donald 2024-03-01 22:30
Rozumiem. I cierpisz za miliony. Ja też cierpię czytając takie głupoty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Płazowiak
+7 # Płazowiak 2024-03-01 23:51
Bardzo nerwowo i personalnie odbierasz komentarze Zenonie/Donaldz ie? Na szczęście w idzie "łikend" , będzie ładna pogoda. Polecam odpocząć od komputera.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Donald
-7 # Donald 2024-03-02 05:56
Na dodatek źle oceniasz emocje. Chodzi o to, że w bardzo chamski i prostacki sposób atakujesz jednego z kandydatów. Jeśli widzę takie zaangażowanie, to albo jesteś wynajętym dzczekaczem, albo samym AM tchórzliwie kryjącym się za Płazowiakiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zenon
-4 # Zenon 2024-03-01 20:57
Widzę, że ktoś tu z dochodzeniówki się zerwał i walczy o dobre imię jedynego słusznego zbawcy gminy, rycerza na białym koniu. Już lecę i ci podaję odpowiedzi na te twoje wszystkie pytania. Chcesz, to sam Pachlę pytaj o szczegóły. Twój erudyta złotousty na pewno poprowadzi gminę ku chwale i wyleczy ją ze wszystkiego, co zepsuli poprzednicy. Też się dziwię Pachli, że pcha się w takie bagno i chce rządzić mrocznymi głupkami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zenon
-3 # Zenon 2024-03-01 20:57
Widzę, że ktoś tu z dochodzeniówki się zerwał i walczy o dobre imię jedynego słusznego zbawcy gminy, rycerza na białym koniu. Już lecę i ci podaję odpowiedzi na te twoje wszystkie pytania. Chcesz, to sam Pachlę pytaj o szczegóły. Twój erudyta złotousty na pewno poprowadzi gminę ku chwale i wyleczy ją ze wszystkiego, co zepsuli poprzednicy. Też się dziwię Pachli, że pcha się w takie bagno i chce rządzić mrocznymi głupkami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Płazowiak
+2 # Płazowiak 2024-03-01 21:49
Cytuję Zenon:
Widzę, że ktoś tu z dochodzeniówki się zerwał i walczy o dobre imię jedynego słusznego zbawcy gminy, rycerza na białym koniu. Już lecę i ci podaję odpowiedzi na te twoje wszystkie pytania. Chcesz, to sam Pachlę pytaj o szczegóły. Twój erudyta złotousty na pewno poprowadzi gminę ku chwale i wyleczy ją ze wszystkiego, co zepsuli poprzednicy. Też się dziwię Pachli, że pcha się w takie bagno i chce rządzić mrocznymi głupkami.

Twój kandydat naszczęście może sobie tylko porządzić u siebie na podwórku.
Nie mam zamiaru się z nim spotykać i poznawać, rozmawiać. Niech tak pozostanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zenon
-4 # Zenon 2024-03-01 22:39
Widzę, że wszystko wiesz. A nic nie wiesz. Niech tak zostanie. Na szczęście. Bez odbioru.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Płazowiak
+1 # Płazowiak 2024-03-02 00:38
Tak, tak, a ziemia jest płaska i 5g zabija bydło.
Dobranoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zenon
-3 # Zenon 2024-03-02 07:00
Jak widać jednak nie zabija.
Włączyłem się do dyskusji, bo widzę ten jad sączący się z twoich wypowiedzi typowy dla lewactwa (a czerwona zaraza toczy gminę od samej głowy od lat, wiedzą to chyba wszyscy). Zero merytoryki, tylko obrzucanie ludzi błotem. Przecież to widać, że jesteś kimś z ekipy i czujesz, że jednak taki Pachla to jakieś tam zagrożenie dla stołka twojego i twoich kolesi.
Chciałem już wyłączyć się z tej jałowej dyskusji, która niewiele wnosi. Ale widzę, że ujadasz jak ratlerek. Nie ugryzie, ale choć trochę pojazgocze. Może koleś odpuści. Dlatego napisałem „bez odbioru”, bo nie chcę brać udziału w twoim bagnie. Daruj sobie odpowiedź do mojego komentarza. Wychodzę z tej piaskownicy. Ty tu pewnie dalej będziesz sypał piaskiem w oczy i próbował odbierać zabawki. Ściągnij tu posiłki robić dalej tą swoją kampanię „na poziomie”. Żegnam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Płazowiak
+4 # Płazowiak 2024-03-02 09:35
Odpowiadam tylko dlatego, bo jestem obrażany.
Gdzie jest ten jad? Zadałem kilka pytań na temat kandydata z nikąd.

Przedstawiłem moje zdanie dlaczego uważam, że jest to bardzo marny kandydat.
Od początku dyskusji brak argumentów spowodował atak na moją osobę tego samego użytkownika. (Zenon/Donald) Wjechało dzielenie na lewo i prawo. Jest, to bełkot, bo ani prawdziwa lewica czy też prawica w naszej gminie nie istnieją.
Za to mamy łatwo wykrzykiwane hasła, które dzielą i polaryzują jeszcze bardziej środowisko. Używając takich mocnych zwrotów jak ,,Czerwona Zaraza" warto się dowiedzieć kogo poeta Szczepański miał na myśli. Nijak
ma się do mieszkańców gminy, których obrażasz.
Pachla nie jest żadnym zagrożeniem i ma marginalne szanse na wygraną.
Kandydat Pachla to niby prawicowy kandydat? Parodia jakaś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MagdaP
-5 # MagdaP 2024-03-02 22:15
A Mroczek to gdzie był jak Dominik tak źle zarządzał.
Chyba jego zastępca przez 5 lat to wiedział jakie decyzję są podejmowane.A Rada Gmina chyba to zatwierdzała te wszystkie dlugi?
Pachla.ma parcie na pieniadze skąd te wnioski ? On z każdym z kim współpracował może podać rękę w każdej chwili. Pachla zawszy był związany ze swoim regionem. I to widać
A Mroczkowi to co saksy się w Warszawie skończyły. Ile lat tam był czy się może pochwalić.?

Już Rada Gminy zapomniała jak przyjechał na gotowe stanowisko pracy .
Dobrze jest się po czyjejś d... ślizgać .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Donald
-7 # Donald 2024-03-03 12:06
Co prawda, to prawda. Obecny zastępca burmistrza, to plastelina - każdy ją urabia jak chce. To rodzi pytanie - kto faktycznie rządziłby w gminie, gdyby burmistrzem został A.Mroczek?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Obywatel
+11 # Obywatel 2024-03-03 16:56
W jaki niby sposób był związany ze swoim regionem od zawsze? Tak z ciekawości tylko pytam. Poza tym, odnośnie jeszcze komentarza poniżej, teraz są bardzo ładne zamieszczane "chwali posty" w ramach podsumowania kadencji. Przecież większość tych inwestycji,to realizacja wniosków złożonych jeszcze przez poprzednika.
Bardzo ciekawe jest też "kumplostwo" i częste spotkania obecnego z Pachlą, czyżby omawiali podział stołków po wyborach i zabezpieczają wzajemnie swoje interesy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MagdaP
-8 # MagdaP 2024-03-04 10:52
Pachla ma prawo spotykać się z kim chce i przyjmować w swoim domu kogo chce. Przyjmuje również księdza po kolędzie chodzi do Kościoła i jest osobą wierzącą.
Z pracy Rady i Burmistrza mają korzyść mieszkanicy Gminy a nie zasiedziałe stołki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Obywatel
+8 # Obywatel 2024-03-05 22:19
A kto mówi o spotkaniach u niego w domu? Nic o tym nie było wspominane,to już Twoje wnioski, mylne -jakby nie patrzeć. Chodziło mi bardziej o częste spotkania tych dwóch poza podwórkiem Pachli czego w moim mniemaniu może być nagłe poparcie na profilu Dominika. Gdyby było jak Pachla deklarował brak powiązania z kimkolwiek i czymkolwiek, nie dopuściłby do takich rzeczy. Na tej podstawie wysnuwam wnioski, że Pachla już na tym etapie robi du** z gęby. I te nagłe spotkania z Kowalczukiem, choćby i dziś... Albo chce być niezależny tak jak mówi,albo mydli oczy ludziom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Donald
-6 # Donald 2024-02-29 20:16
Najgorsi kandydaci to tacy, którym się wydaje, że zwycięstwo należy im się za sam staż na stołku zastępcy burmistrza. Lekceważenie przeciwnika, to bardzo zła metoda. No ale jak ktoś się boi własnego cienia, nie wierzy we własne siły, to jakim cudem nie będzie bał się ludzi? Jak taki ktoś ma dostać mandat i przyzwolenie na rządzenie ludźmi? Na takie coś w żadnym wypadku nie można pozwolić. Abwykształcenie ? Najgorszy jest człowiek wykształcony ponad swoją inteligencję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Płazowiak
+11 # Płazowiak 2024-03-01 18:48
Kompletna Bzdura.
Wiceburmistrz akurat zawsze znajduje czas dla interesantów w gminie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Donald
-6 # Donald 2024-03-03 12:54
O tym, jakim burmistrzem byłby A.Mroczek, świadczy kampania, którą prowadzi. W zasadzie jej brak. Nigdzie nie występuje imiennie. Pośrednio (jako Samorząd Gminy Narol) chwali się programem, który jest w ogromnej części zatwierdzonym na najbliższe miesiące, przygotowanym przez Grzegorza Dominika, planem działania gminy na najbliższe miesiące. Pod postami A.Mroczka i Samorządu Gminy Narol są usuwane wszelkie komentarze - jest tylko miejsce na poklask i przychylność. Kandydat Mroczek nie istnieje. To tylko nazwisko i pesel. Nie liczcie, że jest gotów wziąć odpowiedzialnoś ć za gminę i jej mieszkańców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Riko
0 # Riko 2024-03-06 18:51
Cytuję Donald:
O tym, jakim burmistrzem byłby A.Mroczek, świadczy kampania, którą prowadzi. W zasadzie jej brak. Nigdzie nie występuje imiennie. Pośrednio (jako Samorząd Gminy Narol) chwali się programem, który jest w ogromnej części zatwierdzonym na najbliższe miesiące, przygotowanym przez Grzegorza Dominika, planem działania gminy na najbliższe miesiące. Pod postami A.Mroczka i Samorządu Gminy Narol są usuwane wszelkie komentarze - jest tylko miejsce na poklask i przychylność. Kandydat Mroczek nie istnieje. To tylko nazwisko i pesel. Nie liczcie, że jest gotów wziąć odpowiedzialność za gminę i jej mieszkańców.

Poczekajmy do 8 marca wtedy każdy z osób będzie kandydatem zgodnie z ordynacja wyborczą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Riko
+13 # Riko 2024-03-06 21:02
Sam bym się bał przejmować tak zadużoną gminę. To panie Grzegorzu D. Ile tego zadłużenia w końcu jest 20 baniek czy więcej. Czemu te kwestie nie są poruszane przez żadnych kandydatów. Przez nieudolne rządy ile gmina straciła. I to człowiek pracujący kiedyś w banku tak zadłużył Gminę. Ja się pytam w jakie najbliższe miesiące miał by wykonać te zadania jak w kasie urzędu jest pustka. A po drugie pana Dominika zastać szybciej można na Chlewiskach niż urzędzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec Narola
0 # Mieszkaniec Narola 2024-03-03 18:42
Warto wiedzieć :-)
facebook.com/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Obywatel
+3 # Obywatel 2024-03-03 20:38
Cytuję Mieszkaniec Narola:
Warto wiedzieć :-)
facebook.com/.../...

Odbiję piłeczkę,bo jeżeli chcemy już wydawać rzetelne opinie. Pan Pachla również usuwa komentarze więc albo mówmy o każdym równo,albo o żadnym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec Narola
-6 # Mieszkaniec Narola 2024-03-03 23:19
Cytuję Obywatel:
Cytuję Mieszkaniec Narola:
Warto wiedzieć :-)
facebook.com/.../...

Odbiję piłeczkę,bo jeżeli chcemy już wydawać rzetelne opinie. Pan Pachla również usuwa komentarze więc albo mówmy o każdym równo,albo o żadnym.

A może jakieś dowody? Chyba, że jest to kolejny plagiat podobnie jak program wyborczy Mroczka!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Obywatel
-8 # Obywatel 2024-03-03 20:41
Nadmienię jeszcze, że komentarze kogoś ukrywającego się pod nickiem "Paul Djerba" o treści "ble ble ble" raczej ciężko zakwalifikować pod merytoryczną dyskusję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Smerf Wazniak
+6 # Smerf Wazniak 2024-03-06 04:26
Nieudany komediant oglosil o wielkim powrocie "dobra" bo zastepczy taboret czeka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.