Przed nami III edycja Gali Wolontariatu

15 grudnia w Miejskim Domu Kultury Lubaczowie odbędzie się III Gala Wolontariatu. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Kobiety Karpat ma celu docenić tych, którzy pomagają innym.

Gala Wolontariatu już od trzech lat organizowana jest dla wolontariuszy z powiatu lubaczowskiego, którzy poświęcają swój czas, a często nawet zdrowie by pomóc innym. W tym roku odbędzie się już III edycja. 

Poseł Teresa Pamuła, która objęła Patronat Honorowym nad wydarzeniem zaprasza wszystkich wolontariuszy, stowarzyszenia, osoby działające indywidualnie do wzięcia udziału w III edycji Gali Wolontariatu 2023.

Potwierdzeniem wzięcia udziału w Gali będzie wypełnienie formularza znajdującego się pod tym linkiem. Wypełniony formularz należy przesłać pocztą elektroniczną na adres pamulabiuro@wp.pl lub przynieść osobiście do Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Teresy Pamuły, ul. Rynek 25, Lubaczów (czynne pn. – pt. godz. 08.00 – 14.00) do dnia 11 grudnia 2023.

Komentarze   

Czy wiadomo?
+5 # Czy wiadomo? 2023-12-07 13:13
Dlaczego nie chce objąć patronatem już nawet nie honorowym setek kierowców i właścicieli firm transportowych z terenu Podkarpacia protestujacych na granicy RP, tutejszych rolników i ogrodników (zdaje się to wykształcenie posła)oszukanyc h przez ukraińskich biznesmenów także protestujacych na granicy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
JANko
-10 # JANko 2023-12-07 13:34
Ale jesteś cienki, jak ten pytajnik przy nicku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia