"Rowerem po zdrowie" z udziałem olimpijczyków w Werchracie. Ruszyły zapisy

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLZdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Ruszyły zapisy do rajdu rowerowego "Rowerem po zdrowie", w którym udział wezmą medaliści olimpijscy Mieczysław Nowicki i Tadeusz Mytnik. Wydarzenie to odbędzie się w niedzielę 17 września.

„Rowerem po zdrowie” to ogólnopolski program do udziału w którym zaprasza główny organizator, którym jest Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Rajd rowerowy z udziałem medalistów olimpijskich Mieczysława Nowickiego i Tadeusza Mytnika odbędzie się na trasie Werchrata – Prusie w niedzielę 17 września. Start spod kościoła w Werchracie o godzinie 8:50.

Wydarzenie ma charakter imprezy rekreacyjnej, bez rywalizacji sportowej pomiędzy uczestnikami, a celem Rajdu jest propagowanie krajoznastwa, aktywnego wypoczynku oraz promowanie walorów lasów poprzez indywidualne i rodzinne uczestnictwo osób w wycieczce rowerowej. Na zakończenie przewidziano ognisko.

Zapisy przyjmowane są w lubaczowskim biurze poselskim Poseł Teresy Pamuły. Można również dzwonić pod numer telefonu: 508248279.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia