Wystartował Festiwal Turystyki Rowerowej. W rajdzie bierze udział Dorota Gardias [FOTORELACJA]

Dzisiaj rano (27.05) na stadionie sportowym w Starym Dzikowie wystartował Festiwal Turystyki Rowerowej "Roztocze bez granic". Na trasie Rajd Pamięci Powstańców Styczniowych pojawiło się ponad 200 rowerzystów. Gościem specjalnym jest Dorota Gardias.

Dzisiaj oficjalnie rozpoczął się Festiwal Turystyki Rowerowej "Roztocze bez granic". Ponad 200 rowerzystów bierze udział w Rajdzie Pamięci Powstańców Styczniowych, którego trasa wiedzie ze stadionu w Starym Dzikowie przez miejsce koncentracji i wymarszu oddziałów powstańczych, obecnie na terenie lasów Nadleśnictwa Oleszyce - Leśnictwa Czerniakowa Buda, następnie przez Cieszanów, Rudę Różaniecką do uroczyska Kobylanka, gdzie zostały stoczone jedne z największych bitew leśnych w czasie całego powstania. Meta zaplanowana jest w Starym Dzikowie gdzie na przybyłych uczestników rajdu, ale również mieszkańców i wszystkich zaineresowanych, będzie czekało obozowisko z czasów powstańczych, a w nim pokazy broni, umundurowania i ubrań cywilnych. Na zakończenie rajdu-  wśród jego uczestników - w loterii fantowej zostaną rozlosowane cenne nagrody, w tym rower trekkingowy.

W festiwalu bierze udział pochodząca z Tomaszowa Lubelskiego Dorota Gardias.

Zobaczcie naszą fotorelację ze startu rajdu oraz przejazdu przez lasy Nadleśnictwa Oleszyce

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.