Święto strażaków z Gminy Narol [FOTORELACJA]

fot. Miasto i Gmina Narolfot. Miasto i Gmina Narol

W sobotę swoje święto obchodzili strażacy z gminy Narol. Obchody połączone były z poświeceniem nowego pojazdu dla OSP Narol.

Obchody Gminnego Dnia Strażaka rozpoczęła msza św. w kościele parafialnym w Narolu. Po nabożeństwie na placu przed ratuszem odbyły się oficjalne uroczystości.

Ważnym wydarzeniem podczas sobotnich uroczystości było oficjalne oddanie do użytku i poświęcenie nowego wozu dla strażaków z Narola. Nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy, tak długo wyczekiwany przez załogę OSP Narol  został oficjalnie przekazany i oddany, by służył mieszkańcom w ochronie ich zdrowia, życia i mienia.

W święcie strażaków z gminy Narol udział wzięli m.in. wiceminister Anna Schmidt, poseł Teresa Pamuła zastępca komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Janusz Jabłoński, komendant PSP w Lubaczowie bryg. Michał Lautenszleger, a także przedstawiciele służb mundurowych, samorządowcy oraz leśnicy.

Zdjęcia: Miasto i Gmina Narol

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.