Kolejna seria gier w "okręgówce". Pogoń oraz Roztocze punktów poszukają na boiskach rywali

Nie opadły jeszcze emocje po bardzo dobrej, czwartkowej kolejce dla naszych drużyn występujących w klasie okręgowej, a wielkimi krokami zbliża się kolejna seria gier.  W najbliższą sobotę oraz niedziele na boiska wyjdą po raz trzeci w tym tygodniu piłkarze drużyn występujących w jarosławskiej klasie okręgowej. Po kolejne punkty wybiegną zawodnicy Roztocza oraz Pogoni, tym razem jednak na boiskach rywali.

W sobotę na boisko wyjdą piłkarze Roztocza Narol, którzy w Hureczku zmierzą się z miejscowym Sanem, a więc drużyną, z którą poradzili sobie kilka dni temu piłkarze Pogoni. Zawodnicy z Narola z pewnością będą chcieli pójść za ciosem i wygrać kolejny mecz, który przybliży ich do utrzymania w lidze. San nie najlepiej rozpoczął rundę wiosenną doznając dwóch porażek, lecz kolejne 4 mecze to 3 zwycięstwa i porażka. Zatrzymała ich dopiero lubaczowska Pogoń, która przerwała passę dwóch wygranych z rzędu. W pierwszym meczu obu ekip Roztocze dość pechowo uległo 0:1 i było to prawdopodobnie pierwsze spotkanie obu ekip, ponieważ San Hurko po raz pierwszy pojawił się w lidze okręgowej w sezonie 2016/17.

Mecz zaplanowano na sobotę 5.05 godzina 17:00

Dzień później, w niedziele swój mecz rozegra Pogoń-Sokół Lubaczów, która na wyjeździe zmierzy się z Sanoczanką Święte. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli ale głównie dlatego, że Sanoczanka po dobrej jesieni, na wiosnę spisuję się dość przeciętnie. W 7 rozegranych dotąd spotkaniach trzykrotnie wygrywała swoje mecze, notując 2 porażek i tyle samo razy remisując. Trzeba dodać, że te dwie wiosenne porażki odniesione zostały na swoim boisku (W całej rundzie jesiennej tylko 1 taka porażka). W pierwszym meczu obu ekip w Lubaczowie, Pogoń uległa Sanoczance Święte 0:1. Jeżeli chodzi o wcześniejsze spotkania, to są one dość wyrównane, bo w dwóch poprzednich sezonach obie drużyny solidarnie zanotowały po dwa zwycięstwa.

Niedzielny mecz będzie miał duże znaczenie dla obu ekip. Sanoczanka musi punktować regularnie żeby zająć miejsce w czołowej trójce ligi. Obecnie traci 3 punkty do drugiej pozycji oraz 2 punkty do trzeciej pozycji.

Z drugiej strony zaś, zwycięstwo Pogoni sprawi, że drużynie prowadzonej przez Krystiana Halejcio uda się zagościć pośród najlepszych czterech zespołów w lidze.

Początek meczu Niedziele 06.05 godzina 17:00.

 

Pełny zestaw gier XIV kolejki jarosławskiej klasy Okręgowej

niedziela, 14 sierpień 2022
Santos Piwoda vs Gorliczanka Gorliczyna
Start Lisie Jamy vs MKS Kańczuga
Zdrój Horyniec vs Piast Tuczempy
Start Pruchnik vs Orzeł Torki
Płomień Morawsko vs Orzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni Kaszyce vs San Gorzyce
Promyk Urzejowice vs Pogoń-Sokół Lubaczów
Hetman Laszki vs Huragan Gniewczyna
niedziela, 21 sierpień 2022
Santos Piwoda vs Zdrój Horyniec

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

WYNIKI

NAJBLIŻSZE MECZE

niedziela, 14 sierpień 2022
Santos Piwoda vs Gorliczanka Gorliczyna
Start Lisie Jamy vs MKS Kańczuga
Zdrój Horyniec vs Piast Tuczempy
Start Pruchnik vs Orzeł Torki
Płomień Morawsko vs Orzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni Kaszyce vs San Gorzyce
Promyk Urzejowice vs Pogoń-Sokół Lubaczów
Hetman Laszki vs Huragan Gniewczyna

Ostatnio dodane

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!