Niepokonany lider przyjedzie do Narola. Pogoń po zwycięstwo z Huraganem.

W najbliższą niedzielę 22.04 rozegrana zostanie kolejna, 21. seria gier w jarosławskiej klasie okręgowej. Roztocze Narol stanie przed szansą dokonania niemożliwego, Pogoń pojedzie do Gniewczyny, gdzie zmierzy się z Huraganem po drugie z rzędu zwycięstwo.

Przed arcytrudnym zadaniem staną piłkarze z Narola, którzy na własnym boisku zmierzą się z Orłem Przeworsk. Spadkowicz z IV ligi nie traci czasu i jak najszybciej chce wrócić na wyższy szczebel ligowy. Trzeba przyznać, że ta sztuka im wychodzi, Orzeł Przeworsk w tym sezonie nie przegrał jeszcze ani jednego meczu, i tym razem jadą do Narola po komplet punktów. Mimo, że obydwie drużyny dzieli prawdziwa przepaść -31pkt, to zawodnicy Roztocza nie zamierzają paść na kolana przed liderem i przegrać tę rywalizację jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, w szatni. Gospodarze wiedzą o co grają w tym meczu i zapewne liczą, że uda im się postawić faworytowi. Szczególnie teraz, gdy wydaje się, że Orzeł nie jest w swojej optymalnej formie – w ostatnich 4 meczach, dwukrotnie remisował swój mecz. Nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku Roztocze może poszukać poprzez zmęczenie u rywala. Orzeł rozegrał w środę (18.04) zaległy mecz na wyjeździe z Motorem Grochowce i niespodziewanie stracił punkty remisując 1:1 ze znacznie słabszym rywalem. W tym meczu przerwana została passa wynosząca 739 minut bez straty bramki. Wcześniej golkiper Orła został pokonany w 2 kolejce w meczu z MKS Radymno. Czy jest to zadyszka, czy jakiś słabszy okres, to zawsze jakaś szansa na sprawienie sensacji i odprawienie z kwitkiem faworyta.

Początek meczu o godzinie 16:00 na stadionie w Narolu.

Pogoń- Sokół Lubaczów na swój ligowy mecz uda się do Gniewczyny. Zawodnicy z Lubaczowa zapewne nie chcą zwalniać tempa i zdobyć kolejny komplet punktów, by zbliżyć się do czołówki tabeli. Huragan ponownie jak Orzeł Przeworsk odrabiał zaległości, grając w środę (18.04) mecz z Skołoszowem, który zakończył się podziałem punktów, a Huragan wyrównał za sprawą bramki samobójczej. Remis spowodował, że Pogoń utrzymała 6 miejsce w tabeli. Zawodnicy z Lubaczowa są faworytem w tym meczu, szczególnie biorąc pod uwagę, że ostatni mecz rozegrali tydzień temu a rywale mają w nogach wspomniany środowy mecz. Ewentualne zwycięstwo zawodników Lubaczowa będzie miało jeszcze jeden ważny w kontekście pozostałych meczów, przerwą oni serię trzech porażek na wyjeździe.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie w Gniewczynie.

Zdecydowanie najciekawszym spotkaniem tej serii gier, jest mecz pomiędzy v-ce liderem Startem Pruchnik a 5 w tabeli MKS-em Radymno. Przy ewentualnej porażce Radymna i jednoczesnym zwycięstwie Lubaczowa, obie ekipy zrównają się punktami.

niedziela, 14 sierpień 2022
Santos Piwoda vs Gorliczanka Gorliczyna
Start Lisie Jamy vs MKS Kańczuga
Zdrój Horyniec vs Piast Tuczempy
Start Pruchnik vs Orzeł Torki
Płomień Morawsko vs Orzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni Kaszyce vs San Gorzyce
Promyk Urzejowice vs Pogoń-Sokół Lubaczów
Hetman Laszki vs Huragan Gniewczyna
niedziela, 21 sierpień 2022
Santos Piwoda vs Zdrój Horyniec

Wszystkie mecze zaplanowane są na godzinę 16:00.

Wyniki oraz aktualną tabelę znajdziecie na SPORT.ZLUBACZOWA.PL.

http://zlubaczowa.pl/images/sport-na-zlubaczowa.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

WYNIKI

NAJBLIŻSZE MECZE

niedziela, 14 sierpień 2022
Santos Piwoda vs Gorliczanka Gorliczyna
Start Lisie Jamy vs MKS Kańczuga
Zdrój Horyniec vs Piast Tuczempy
Start Pruchnik vs Orzeł Torki
Płomień Morawsko vs Orzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni Kaszyce vs San Gorzyce
Promyk Urzejowice vs Pogoń-Sokół Lubaczów
Hetman Laszki vs Huragan Gniewczyna

Ostatnio dodane

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!