Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

A klasa: Zdrój Horyniec nie do zatrzymania. Ursus Dachnów zaskoczył Huragan! [WYNIKI]
Featured

A klasa: Zdrój Horyniec nie do zatrzymania. Ursus Dachnów zaskoczył Huragan! [WYNIKI]

fot. Ursus Dachnówfot. Ursus Dachnów

Dziesiąta kolejka lubaczowskiej A klasy potwierdziła, że Zdrój Horyniec pozostaje głównym kandydatem do awansu. Zespół z Horyńca odniósł kolejne przekonujące zwycięstwo, wygrywając na wyjeździe z Juwenią Cieszanów 3:1, i jako jedyny w lidze nie zaznał jeszcze porażki.

W czołówce nadal gęsto od emocji. LKS Miękisz Nowy po zaciętym spotkaniu pokonał na wyjeździe Zryw Młodów 2:1 i utrzymał drugie miejsce w tabeli. Imponująco zaprezentowała się też Gwiazda Wielkie Oczy, która rozbiła Rolnika Wólka Krowicka 6:1, umacniając się w ścisłej czołówce.

Nie zabrakło również niespodzianek. Ursus Dachnów pokonał Huragan Basznia Dolna 1:0, przerywając jego serię zwycięstw, a Czerwoni Cewków wygrali na wyjeździe z Victorią Stary Dzików 1:0, zdobywając cenne punkty w dolnej części tabeli. Graniczni Krowica zremisowali z Piastem Antoniki 1:1, utrzymując pozycję w ścisłej piątce.

W tabeli sytuacja robi się coraz ciekawsza. Zdrój Horyniec ma już trzypunktową przewagę nad LKS Miękisz Nowy, ale za ich plecami czają się Gwiazda Wielkie Oczy, Huragan Basznia Dolna i Graniczni Krowica. Druga część stawki wciąż walczy o przełamanie – różnice punktowe są minimalne, a każdy mecz może przynieść znaczące przetasowania.

W nadchodzącej, 11. kolejce lider z Horyńca podejmie u siebie Granicznych Krowica, co zapowiada się jako szlagier weekendu. Ciekawie zapowiadają się także mecze Huraganu z Juwenią oraz LKS Miękisz Nowy z Orkanem Zapałów.

WYNIKI

Zdrój Horyniec 9 : 1 Czerwoni Cewków
Juwenia Cieszanów 2 : 6 KS PAD RES Gwiazda Wielkie Oczy
Ursus Dachnów 3 : 1 Roztocze Narol
Rolnik Wólka Krowicka 2 : 2 Piast Antoniki
Graniczni Krowica 3 : 1 Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików 2 : 5 LKS Miękisz Nowy
Orkan Zapałów 3 : 2 Zryw Młodów

TABELA

Poz Drużyna R Pkt W
1. Zdrój Horyniec 26 70 23
2. KS PAD RES Gwiazda Wielkie Oczy 26 68 22
3. LKS Miękisz Nowy 26 59 19
4. Graniczni Krowica 26 49 14
5. Huragan Basznia Dolna 26 45 13
6. Zryw Młodów 26 41 13
7. Ursus Dachnów 26 38 12
8. Orkan Zapałów 26 30 9
9. Victoria Stary Dzików 26 24 7
10. Rolnik Wólka Krowicka 26 23 6
11. Piast Antoniki 26 20 5
12. Roztocze Narol 26 19 5
13. Czerwoni Cewków 26 18 4
14. Juwenia Cieszanów 26 16 4

NAJBLIŻSZE MECZE

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 0

10000 Pozostało znaków


NAJNOWSZE INFORMACJE

No More Articles

e-mail: redakcja@zlubaczowa.pl
tel. 782 496 418

ZLUBACZOWA.PL - Lubaczowski portal informacyjny. Najważniejsze informacje i wiadomości z Lubaczowa i powiatu lubaczowskiego.

Jesteśmy na Facebooku