Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

A klasa: Lider bezbłędny, Huragan imponuje skutecznością. Zryw i Gwiazda wysoko wygrywają
Featured

A klasa: Lider bezbłędny, Huragan imponuje skutecznością. Zryw i Gwiazda wysoko wygrywają

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLZdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Dziewiąta kolejka lubaczowskiej A klasy upłynęła pod znakiem jednostronnych spotkań i wyraźnych zwycięstw faworytów. Wysokie wygrane zanotowali Zdrój Horyniec, Huragan Basznia Dolna, Rolnik Wólka Krowicka oraz Zryw Młodów, a wicelider z Miękisza Nowego po zaciętym meczu pokonał Piasta Antoniki.

Na stadionie w Horyńcu-Zdroju miejscowy Zdrój nie miał problemów z pokonaniem Ursusa Dachnów, wygrywając 3:0 i utrzymując miano niepokonanego lidera. Kolejny przekonujący triumf odniósł także Huragan Basznia Dolna, który rozgromił Victorię Stary Dzików aż 7:0.

Wysokie zwycięstwo zanotował również Rolnik Wólka Krowicka, wygrywając 5:0 z Czerwonymi Cewków, a Gwiazda Wielkie Oczy rozbiła Orkana Zapałów w identycznym stosunku. W Narolu Zryw Młodów nie dał szans gospodarzom, zwyciężając 7:0, natomiast Graniczni Krowica wygrali 3:1 w Cieszanowie z Juwenią. W Miękiszu Nowym miejscowy LKS po trudnym meczu pokonał Piasta Antoniki 2:1 i nadal pozostaje w ścisłej czołówce.

Po dziewięciu kolejkach Zdrój Horyniec pewnie prowadzi z dorobkiem 25 punktów i bilansem bramkowym 37:6. Tuż za nim plasują się LKS Miękisz Nowy i Huragan Basznia Dolna, które mają po 19 punktów. Wysoko w tabeli utrzymują się też Graniczni Krowica oraz Gwiazda Wielkie Oczy, które tracą do podium zaledwie dwa oczka.

WYNIKI

Rolnik Wólka Krowicka 1 : 8 Zdrój Horyniec
Zryw Młodów 2 : 0 Czerwoni Cewków
Piast Antoniki 0 : 2 KS PAD RES Gwiazda Wielkie Oczy
LKS Miękisz Nowy 3 : 0 Roztocze Narol
Graniczni Krowica 6 : 0 Ursus Dachnów
Victoria Stary Dzików 1 : 3 Juwenia Cieszanów
Orkan Zapałów 3 : 3 Huragan Basznia Dolna

TABELA

Poz Drużyna R Pkt W
1. Zdrój Horyniec 20 52 17
2. KS PAD RES Gwiazda Wielkie Oczy 20 50 16
3. LKS Miękisz Nowy 20 41 13
4. Graniczni Krowica 20 40 11
5. Huragan Basznia Dolna 20 35 10
6. Zryw Młodów 20 32 10
7. Ursus Dachnów 20 28 9
8. Orkan Zapałów 20 24 7
9. Rolnik Wólka Krowicka 20 20 6
10. Victoria Stary Dzików 20 18 5
11. Czerwoni Cewków 20 16 4
12. Piast Antoniki 20 16 4
13. Juwenia Cieszanów 20 15 4
14. Roztocze Narol 20 12 3


Zapowiedź 10. kolejki – lubaczowska A klasa

Najbliższa kolejka zapowiada się bardzo ciekawie. Lider z Horyńca zmierzy się na wyjeździe z Juwenią Cieszanów, a Huragan Basznia Dolna zagra w Dachnowie z Ursusem. Trudne zadanie czeka Miękisz Nowy, który wybierze się do Zrywu Młodów, natomiast wiceliderzy spróbują wykorzystać ewentualne potknięcie Zdroju.

W pozostałych meczach Graniczni Krowica podejmą Piasta Antoniki, Rolnik Wólka Krowicka zmierzy się z Gwiazda Wielkie Oczy, a w dolnej części tabeli Victoria Stary Dzików poszuka punktów w starciu z Czerwonymi Cewków. Swoje spotkanie u siebie rozegra także Orkan Zapałów, który podejmie Roztocze Narol.

NAJBLIŻSZE MECZE

sobota, 9 maj 2026
Roztocze Narol vs Piast Antoniki
17:00
niedziela, 10 maj 2026
Zdrój Horyniec vs Victoria Stary Dzików
11:00
KS PAD RES Gwiazda Wielkie Oczy vs Zryw Młodów
15:00
Huragan Basznia Dolna vs Rolnik Wólka Krowicka
15:00
LKS Miękisz Nowy vs Graniczni Krowica
17:00
Czerwoni Cewków vs Orkan Zapałów
17:00
Juwenia Cieszanów vs Ursus Dachnów
17:00

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 0

10000 Pozostało znaków


NAJNOWSZE INFORMACJE

No More Articles

e-mail: redakcja@zlubaczowa.pl
tel. 782 496 418

ZLUBACZOWA.PL - Lubaczowski portal informacyjny. Najważniejsze informacje i wiadomości z Lubaczowa i powiatu lubaczowskiego.

Jesteśmy na Facebooku