Wychowanek Startu Lisie Jamy zawodnikiem Arki Gdynia!

fot. Stanisław Wrzosek - arka.gdynia.plfot. Stanisław Wrzosek - arka.gdynia.pl

Pochodzący z Lisich Jam i wychowanek „Startu” został zawodnikiem Arki Gdynia. 20-latek z ekipą z Ekstraklasy podpisał dwuletni kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

Kamil Antonik urodził się w Lubaczowie, a swoje pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał w Starcie Lisie Jamy. Później grał w grupach młodzieżowych Resovii Rzeszów. Pół roku spędził na wypożyczeniu w IV-ligowej KS Wiązownica. W sezonie 2018/2019 zagrał w 29 meczach Apklan Resovii i strzelił pięć bramek i zanotował pięć asyst.

20-latek podpisał z Arką umowę do końca czerwca 2021 z możliwością przedłużenia o kolejny sezon.

- Kamil to utalentowany młody zawodnik. Znam jego potencjał, był obserwowany, stąd nasza determinacja w jego pozyskaniu.  Jego przyjście stwarza nam rywalizację na pozycji młodzieżowca. Są także Stępień, Młyński i inni, ale także potrzebują konkurencji i rywalizacji. Cieszę się, że Kamil trafił do nas, mimo że konkurencja do jego pozyskania była silna - powiedział po transferze trener Arki Gdyni Jacek Zieliński

Źródło: podkarpackielive.pl, arka.gdynia.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Qqq
-15 # Qqq 2019-06-07 21:09
Na moje oko to zasługa wójta kapla
ela020
+2 # ela020 2019-06-07 21:33
A może pora odwiedzic okulistę?
ole
+6 # ole 2019-06-07 21:38
Cytuję Qqq:
Na moje oko to zasługa wójta kapla

[
Jakie to swojskie... ZAZDROŚĆ, ZAZDROŚĆ ZAZDROŚĆ, życzę powodzenia a mlodym bierzcie przyklad
Pjoter
+5 # Pjoter 2019-06-10 07:05
Taaaaa p. WÓJT ma takie układy w Arce - mówi, bierzcie młodego, Arka bierze xDDDDDDD
PROPONUJĘ Twoją kandydaturę, nauczysz wszystkich jak się gra xD
Swop
-4 # Swop 2019-06-08 00:09
Arka Gdynia ....eeee tam...
broszka
-6 # broszka 2019-06-08 06:47
Reprezentacja kraju lepsza?;-)
Kj
+10 # Kj 2019-06-08 07:26
Brawo
Kibic
+4 # Kibic 2019-06-08 12:42
Pozdrawiam i jestem dumny że nasza młodzież osiąga wyniki. Powodzenia
jarek
-11 # jarek 2019-06-08 18:00
Wszystko to dzieki Prawu i Sprawiedliwości ;-)
Tadek
# Tadek 2019-06-09 16:02
Brawo Kamil, powodzenia- do jarka-jarek myślę że Barana jaja a twoja głowa to ten sam materiał
jarek
# jarek 2019-06-09 21:55
Podobnie jak twoja odpowiedź
Pjoter
+8 # Pjoter 2019-06-10 07:03
Kawał dobrej roboty! Sam wypracowałeś ten sukces. Chęcią praca niech będzie owocna dla Ciebie!
.a
+6 # .a 2019-06-10 09:22
Brawo i powodzenia!:)
Wojciech
+5 # Wojciech 2019-06-10 10:03
Nie znam człowieka, ale GRATULACJE !!!
Narol
+5 # Narol 2019-06-10 21:30
Wielkie Gratulacje - życzymy chłopakowi samych sukcesów!!!
Agosojkn
# Agosojkn 2019-06-24 13:47
Arka Gdynia k..a świnia...

UWAGA!