Trener Zbigniew Kuczyński powraca do Pogoni-Sokoła Lubaczów

fot. tomasovia.tomaszow.infofot. tomasovia.tomaszow.info

Zbigniew Kuczyński ponownie obejmie funkcję trenera drużyny z Lubaczowa. Zastąpi on Mariusza Blaszczyka.

Nowy-stary trener prowadził już lubaczowski klub od lipca 2017 roku do stycznia 2018 roku. Zbigniew Kuczyński prowadził zespół w sumie 17 meczach  i zanotował 7 wygranych, 4 remisy i 6 porażek. Zrezygnował z powodów rodzinnych.

Z. Kuczyński, w latach 2006 – 2010 prowadził występującą w III lidze Tomasovię Tomaszów Lubelski. Kuczyński był także m.in. trenerem drużyn z zamojskiej okręgówki Korony Łaszczów i Igrosu Krasnobród.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

RADNY
+13 # RADNY 2019-04-11 07:35
A TA KADRA TRENERSKA FA CO POŁOWA BEZ UPRAWIEŃ NIKT NIE CHCIAŁ PODOIĆ
KIBOL
+13 # KIBOL 2019-04-11 07:44
JA WIEM DYZMA CHCIAŁ ALE RADNY NIE DAŁ MU SIĘ WYBIĆ I KAZAŁ PAPIERY Z ROBIĆ
u
-5 # u 2019-04-11 10:32
I tak nic z matolow nie wycisnie....a Fa to porazka te Bachory o wlasne nogi sie potykaja...rozw iazac ta jab.lubaczowska pilke szkoda kasy na trenera, dojazdy diety itd.porazka....
Jaś
-6 # Jaś 2019-04-11 12:34
Spieprzaj dziadu!
Kibic
+8 # Kibic 2019-04-11 11:25
Obiektywnie patrząc jest to najlepszy trener od ładnych nastu lat w tym klubie.
Qwerty
# Qwerty 2019-04-11 13:48
Cytuję Kibic:
Obiektywnie patrząc jest to najlepszy trener od ładnych nastu lat w tym klubie.

Zgadzam się. Pan Kuczyński to fachowiec i może przywrócić naszej Pogoni wartość nawiązując do imienniczki Pogoni Lwów. Panie trenerze-powodz enia
POngo
+1 # POngo 2019-04-12 11:46
Cytuję Kibic:
Obiektywnie patrząc jest to najlepszy trener od ładnych nastu lat w tym klubie.

OBIEKTYWNIE PATRZĄC TO NAWET ŻEBY SPROWADZILI DO LUBACZOWA SAMEGO PEP GUARDIOLE TO Z TYM ZAANGAŻOWANIEM I UMIEJĘTNOŚCIAMI JAKIE PREZENTUJĄ OD PEWNEGO CZASU LUBACZOWSCY PIŁKARZE SZAŁU NIE BĘDZIE. PYTANIE DLACZEGO?
Ja
-1 # Ja 2019-04-11 11:38
Pan trener nie jest popularny skoro może przejąć drużynę w trakcie rozgrywek. Obecnie eszyscy dobrzy trenerzy już prowadzą swoje drużyny w lidze., a On czekał na pracę w Pogoni. Powodzenia.
Kibic
+3 # Kibic 2019-04-11 13:58
Cytuję Ja:
Pan trener nie jest popularny skoro może przejąć drużynę w trakcie rozgrywek. Obecnie eszyscy dobrzy trenerzy już prowadzą swoje drużyny w lidze., a On czekał na pracę w Pogoni. Powodzenia.

Z powodów rodzinnych nie był w stanie pracować jako trener. Całe szczęście może wrócić do pracy z klubem.
Gutek
+6 # Gutek 2019-04-11 12:10
Jebane matoly jeden z drugim ubierzcie się w dresy i pokażcie jakimi to wy trenerami jesteście. Z piłką masz tyle wspólnego co Szpakowski z dobrym komentowaniem. Jak Ci nie pasuje coś co się w klubie dzieje mogliscie wstąpić do zarządu i pokazać klasę jebani pozerzy
marzyciel
+10 # marzyciel 2019-04-11 13:51
Wstyd dla Lubaczowa grać ciągle w tej lidze pszenno-buracza nej. Rozumiem chłopaków z okolicznych miejscowości, gdzie mają szansę pokopać piłkę w przerwie między sianokosami, czy zmianami, albo po niedzielnej mszy. Ale żeby miasto powiatowe reprezentowała taka - z całym szacunkiem - padaka? Pamiętacie mecze z Sokołem Sieniawa ledwie parę lat temu? Gdzie gra Sienawa? W III lidze. Miasto wielkości Cieszanowa (2k mieszkańców)! Nie wspominając o wielu innych miastach powiatowych, gdzie drużyny grały nawet w II lidze. Piast Tuczempy, Wólczanka Wólka Pełkińska, Radzyn Podlaski, Tomaszów Lubelski. Można wymieniać i wymieniać.
Fajnie, że jest jakiś kumaty trener, ale choćby tu przyszedł Pep Guardiola czy Mourinho to nic nie wyczaruje. Sponsorów brak. Strategii rozwoju klubu jak widać brak (jeśli jest - gdzie ją można zobaczyć?).
Lubaczów powinien grać min. w 4 lidze, wszystko poniżej to wstyd.
Z kim Lubaczów rywalizuje i dostaje baty? Z Kaszycami, Grzęską? Wioskami po paruset mieszkańców?!
POngo
+1 # POngo 2019-04-12 11:49
Cytuję marzyciel:
Wstyd dla Lubaczowa grać ciągle w tej lidze pszenno-buraczanej. Rozumiem chłopaków z okolicznych miejscowości, gdzie mają szansę pokopać piłkę w przerwie między sianokosami, czy zmianami, albo po niedzielnej mszy. Ale żeby miasto powiatowe reprezentowała taka - z całym szacunkiem - padaka? Pamiętacie mecze z Sokołem Sieniawa ledwie parę lat temu? Gdzie gra Sienawa? W III lidze. Miasto wielkości Cieszanowa (2k mieszkańców)! Nie wspominając o wielu innych miastach powiatowych, gdzie drużyny grały nawet w II lidze. Piast Tuczempy, Wólczanka Wólka Pełkińska, Radzyn Podlaski, Tomaszów Lubelski. Można wymieniać i wymieniać.
Fajnie, że jest jakiś kumaty trener, ale choćby tu przyszedł Pep Guardiola czy Mourinho to nic nie wyczaruje. Sponsorów brak. Strategii rozwoju klubu jak widać brak (jeśli jest - gdzie ją można zobaczyć?).
Lubaczów powinien grać min. w 4 lidze, wszystko poniżej to wstyd.
Z kim Lubaczów rywalizuje i dostaje baty? Z Kaszycami, Grzęską? Wioskami po paruset mieszkańców?!

DOKŁADNIE MASZ RACJĘ PADAKA, AŻ WSTYD PRZED RYŚKIEM Z KLANU!!
marzyciel
# marzyciel 2019-04-12 13:24
Cytuję POngo:
DOKŁADNIE MASZ RACJĘ PADAKA, AŻ WSTYD PRZED RYŚKIEM Z KLANU!!

Nie. Nie wstyd przed Ryśkiem z Klanu. Wstyd przed mieszkańcami, którzy chcieliby obejrzeć piłkę na żywo na trochę wyższym poziomie. Wstyd obiektywny, bo drużyn ze znacznie mniejszych miejscowości, ale grających wyżej jest sporo. I wcale nie pływają w bogactwie. Od wielu lat jest marazm zarządczy. Miasto też ma to "w pompce". Popatrzcie na Horyniec. Nowy zarząd, a jak prężnie działa. Nawet nasz lubaczowski starosta im prezentuje stroje. Marketingowo-za rządczo stoją kilka poziomów wyżej, a przecież to prawie same młode chłopaki. Iść do zarządu, byleby tylko w nim być to jaki sens? Pytam się jeszcze raz: gdzie jest strategia rozwoju klubu, planowane działania w latach 2019 i następnych? Niestety nawet w nazwie klubu mamy totalny miszmasz i nikt od lat nie robi z tym porządku. Ani to obecnie Pogoń, ani Sokół.
Płakać się chce. Rozumiem, że dla chłopaków fajni, jak można popić sobie wódeczkę czy piwko w sobotę, a w niedziele jechać na mecz, ale takimi środkami nigdy nie wyjdzie się poza okręgówkę.
Była koncepcja nowego budynku stadionu, teraz nowej lokalizacji (słuszne). I co? I nic. I tak do następnych wyborów.
To może w ogóle lepiej zaorać i zasadzić ziemniaki?
zawodnik ze wsi
+2 # zawodnik ze wsi 2019-04-11 17:41
brawo marzyciel - słowem w sedno sprawy !!!
Dyzmatoł
+4 # Dyzmatoł 2019-04-11 23:00
Przecież nie będzie sponsorów, piłkarzy czy trenerów z prawdziwego zdarzenia i oddania. Nikt normalny nie da swojego zdrowia, serducha a już na pewno kasy kiedy wie do czyich kieszeni ona trafi lub jak sam zostanie potraktowany.
Fc B.
+6 # Fc B. 2019-04-12 10:13
Jaki powiat taką drużyna. Smutne ale tak jest. Jedyne co można tu zasponsorować to szalet miejski.
franio
-1 # franio 2019-04-14 18:08
cóz to za trener ze nawet swoich zawodników dobrze nie zna.na mecz do rozgrywki obstawia tych którzy mu czapkują,a co niektórych to nie zauważa.szkoda czasu marnować.co jeden to lepszy.

UWAGA!