Traper Lubaczów z Pucharem Prezesa Ośrodka Soccer Box Pro w Dachnowie [ZDJĘCIA]

W sobotę (18.05) na stadionie w Dachnowie tuż obok Ośrodka Soccer Box Pro odbył się amatorski turniej piłki nożnej dla zawodników powyżej 35 roku życia. W wydarzeniu wzięło udział siedem drużyn, które rywalizowały o puchar prezesa Ośrodka Soccer Box Pro.

Uczestników turnieju przywitał Burmistrz Gminy Cieszanów Zdzisław Zadworny. W swoim wystąpieniu nawiązał do odważnej inwestycji na terenie gminy i podkreślił, że cieszy się ze współpracy z lokalnymi inwestorami, bowiem takie inicjatywy budują lokalną społeczność, promują miejscowość, oraz zbliżają do siebie mieszkańców. Organizatorem turnieju podziękował za ich trud i poświęcony czas w organizację spotkania. Następnie głos zabrał wicestarosta Lubaczowski Zenon Swatek, który podziękował za zaproszenie i podkreśli, że w tym turnieju nie liczy się wynik, gdyż każda drużyna uczestnicząca w tym turnieju jest już zwycięzcą. Patrząc na imponujący obiekt pogratulował tak wspaniałej inwestycji i podkreśli, że jest to ogromna szansa na promocję naszego regionu.

W imieniu Prezesa Ośrodka Soccer Box Pro głos zabrała Anna Polak, która podkreśliła, że debiutuje w roli gospodarza i współorganizatora, bardzo cieszy się z tak licznej reprezentacji powiatu i zachęca do korzystania z obiektów przedstawiając swoją ofertę.

Po krótkim powitaniu drużyny rozpoczęły rozgrywki, zespoły zostały podzielone na dwie grupy po trzy drużyny. Każda drużyna rozegrała dwa mecze w fazie grupowej, po czym najlepsze ekipy awansowały do półfinałów. W przerwach pomiędzy rozgrywanymi meczami zawodnicy odpoczywali w ośrodku Soccer Box Pro regenerując siły i przygotowując się do kolejnych wyzwań na boisku.

W pierwszym turnieju o puchar prezesa Soccer Box Pro, w którym każda drużyna grała z każdą, o wyniku zadecydowały punkty. Po emocjonujących rozgrywkach wszystkie drużyny zostały sklasyfikowane na podstawie zdobytych punktów. Oto końcowa kolejność:
1. Traper Lubaczów- Zdobywca Pucharu Prezesa Ośrodka Soccer Box Pro
2. Oldboye Gmina Narol – II miejsce
3. Oldboye Czerwoni Cewków - III
4. Ursus Dachnów - IV
5. Robert Polak Team - V
6. Oldboye Oleszyce- VI
7. Oldboye Gmina Lubaczów – VII

Turniej zakończył się ceremonią wręczenia nagród, na której Anna Polak w imieniu prezesa Ośrodka Soccer Box Pro, wraz z wicestarostą Lubaczowskim Zenonem Swatkiem, wręczyli okazjonalne puchary. Puchary dla najlepszych zawodników ufundował wicestarosta Zenon Swatek, a puchary otrzymali:

  • Najlepszy strzelec turnieju Robert Machczyński: (16 bramek)
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Stanisław Kłos
  • MVP turnieju: Robert Polak

Turniej 35+ o puchar prezesa Ośrodka Soccer Box Pro był doskonałą okazją do spotkania się pasjonatów piłki nożnej, integracji społeczności lokalnej oraz promowania aktywnego trybu życia wśród osób starszych. Nie mniejsze emocje towarzyszyły odwiedzającym Soccer Box pro. Panowała atmosfera pełna emocji i pozytywnych słów. Uczestnicy dzielili się entuzjastycznymi opiniami, a wydarzenie przyniosło wiele radości zarówno uczestnikom, jak i organizatorom. odwiedzający mieli okazję dokładnie zapoznać się z pełną ofertą ośrodka sportowego oraz hotelu, obejmującą różnorodne atrakcje, usługi sportowe i rekreacyjne, a także zaplecze hotelowe Organizatorzy zapowiedzieli, że podobne wydarzenia będą organizowane regularnie, co z pewnością spotka się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony uczestników.

- Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim drużynom za udział oraz gościom odwiedzającym Soccer Box Pro! Szczególne podziękowania kierujemy również dla Prezesa Zakładu Remontowo – Budowlanego Roberta Polaka oraz Prezesa Zakładu Usług Elektroenergetycznych „Meteor” Witolda Lachowskiego za zaangażowanie i wsparcie w organizację turnieju. – dziękują organizatorzy turnieju

Współorganizatorem tego wydążenia był Ryszard Szczudło, dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Dachnowie.

Zobaczcie zdjęcia:

Komentarze   

JACEK
0 # JACEK 2024-05-27 20:17
Nagłówek do poprawki... Soccer nie "soocer"...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.