Piłka nożna: Traper Lubaczów najlepszy na turnieju w Cieszanowie [ZDJĘCIA]

fot.CKiS w Cieszanowiefot.CKiS w Cieszanowie

W sobotę (17.02) w Cieszanowie odbył się turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Cieszanów. W zmaganiach udział wzięło 7 drużyn, a najlepsi okazało się piłkarze Trapera Lubaczów.

Do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn, które rozgrywały spotkania w dwóch grupach:

Grupa A
1. Orły Nowy Lubliniec
2. Zalew Stary Lubliniec
3. Ursus Dachnów
4. Młode Wilki

Grupa 
1. Traper Lubaczów 
2. Black Squad 
3. Złote Chłopaki 

Turniej otworzył Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie - Krystian Naparty. Następnie zebrani uczcili minutą ciszy zmarłego niedawno Jana Ramiana - lokalnego działacza sportowego, sympatyka piłki nożnej i zaangażowanego kibica.  Następnie głos zabrał sędzia zawodów - Bartosz Gelmuda, który przypomniał zawodnikom zasady obowiązujące podczas wydarzenia. Po części oficjalnej, przyszedł czas na pierwszy gwizdek. Spotkania trwały po 15 minut każde, zgodnie z ustaleniami kapitanów drużyn z Organizatorem zawodów.

Walka była zacięta. Do fazy pucharowej zakwalifikowali się: Ursus Dachnów, Zalew Stary Lubliniec, Black Squad oraz Traper Lubaczów. W meczu o trzecie miejsce Zalew Stary Lubliniec pokonał Ursusa Dachnów, a zwycięzcą turnieju został Traper Lubaczów pokonując Black Squad. 

Tytuł najlepszego bramkarza turnieju zdobył Andrzej Witko, a tytuł Króla strzelców przypadł w udziale Patrykowi Bieleckiemu. Nagrody drużynom wręczył Burmistrz Zdzisław Zadworny, który podziękował za zaangażowanie, pasje i pogratulował wszystkim umiejętności.

Zdjęcia: CKiS w Cieszanowie

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.