Kamil Matofij nowym zawodnikiem Pogoni-Sokoła Lubaczów
fot. MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów
Wychowanek MKS Halniak Maków Podhalański i UKS SMS Łódź dołącza do MKS HML Pogoni-Sokoła Lubaczów.
Kamil to ofensywny zawodnik urodzony w Suchej Beskidzkiej w roku 2000. Swoją przygodę z piłką nożną zaczynał w Miejskim Klubie Sportowym w Makowie Podhalańskim, a w wieku 13 lat przeniósł się do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, gdzie w grupach młodzieżowych występował przez blisko 7 lat. W sezonie 2019/2020 zawodnik na zasadzie wypożyczenia zasilił szeregi III-ligowej Wólczanka Wólka Pełkińska, w której podczas półtorarocznej przygody, w 48 spotkaniach zanotował ponad 2000 minut, 6-krotnie wpisując się na listę strzelców. Jesienią sezonu 2021 roku skrzydłowy przeniósł się do Wisłoka Dębica i tam podczas 15 spotkań w III lidze oraz w 1 meczu Pucharu Polski zagrał blisko 500 minut dwa razy trafiając do bramki przeciwnika.
Ostatni rok Kamil spędził na boiskach IV Ligi Podkarpackiej reprezentując barwy K.S. Karpaty Krosno.
NAJNOWSZE INFORMACJE
No More Articles

