Wsparcie psychologa, czy pomoc adwokata? Oceń szansę na uratowanie swojego małżeństwa

Małżeńska sielanka dobiegła końca? Każda rozmowa z Twoją żoną kończy się awanturą? Niestety, ale z takimi problemami boryka się coraz większa liczba małżeństw. Życie, jakie prowadzimy, ciągłe zmęczenie oraz pośpiech nie sprzyjają utrzymywaniu dobrych relacji. Kiedy szanse na odbudowanie związku znikają, warto wyciągnąć rękę po pomoc do specjalistów zajmujących się sprawami małżeńskimi. Czytaj dalej i sprawdź, co dokładnie mamy na myśli!

Terapia małżeńska, czyli sposób na odbudowanie wygasającego uczucia

Stojąc na ślubnym kobiercu mamy poczucie, że nic, ani nikt nie jest w stanie wpłynąć na silne uczucie łączące nas z drugą połówką. Jak się okazuje, rzeczywistość bywa zupełnie inna. U niektórych do rozwodu dochodzi zaledwie po roku małżeństwa, a z kolei i u innych może dojść do tego po nawet 20 latach wspólnego życia. W większości przypadków słabnące uczucie ulegające wypaleniu bardzo łatwo rozpoznać. Małżeństwo spędza ze sobą coraz mniej czasu i choć kiedyś mogło rozmawiać godzinami, tak teraz trudno wymienić choćby jedno słowo. Co zrobić w takiej sytuacji? Podstawą jest rozmowa! Jeśli prowadzona w cztery oczy nie przynosi oczekiwanych rezultatów, warto skorzystać z pomocy psychologa. Dzięki specjalistycznej wiedzy oceni relację pomiędzy Wami, a także zaproponuje odpowiednią terapię mającą na celu odbudowanie uczucia. Warto jednak mieć na uwadze, że aby było to możliwe, muszą chcieć tego dwie osoby! Co zrobić, kiedy żona nie wykazuje chęci na naprawę związku, a wręcz przeciwnie jasno komunikuje, że planuje rozpocząć nowy etap w życiu? W tego typu sytuacjach rozwód jest nieunikniony!

Kiedy porozumienie z żoną jest niemożliwe, zdecyduj się na rozwód i rozpocznij nowe życie

Zdarzają się małżeństwa, w przypadku których rozwód jest nie tylko jedynym, ale przede wszystkim najzdrowszym wyjściem. Wielu mężczyzn wychodzi z błędnego założenia, że nie są w stanie wygrać sprawy rozwodowej z żoną. Nic bardziej mylnego! Kluczowe jest ustalenie odpowiedniej strategii działania podpartej silnymi dowodami. Musimy także dodać, że związek małżeński nie zawsze musi kończyć się batalią sądową. Z prawnego punktu widzenia możliwe jet przeprowadzenie rozwodu bez orzekania o winie, oczywiście pod warunkiem, że para jest w stanie dojść do porozumienia. Nieco więcej informacji znajdziesz pod adresem https://www.rozwodznia.pl/. Pamiętaj, że w kwestii rozwodu samodzielne działania mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Nawet w czasie rozwodu bez orzekania o winie warto skorzystać z pomocy adwokata pełniącego funkcję mediatora. Jego wiedza i opanowanie pozwoli zawrzeć kompromis zadowalający obie strony. Profesjonalną pomoc oferuje wszystkim zainteresowanym Kancelaria Adwokacka Chojka. W zespole znajdziesz zarówno doświadczonego adwokata, jak i psychologa zapewniającego wsparcie nie tylko w czasie terapie, ale również i podczas prowadzonego rozwodu. Umów się na poradę i dowiedz się więcej już teraz!

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.