Lubaczów: Zderzenie motocykla z samochodem. 38-latek trafił do szpitala

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło przed godz. 14, na ul. Słowackiego w Lubaczowie. W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym do szpitala trafił kierujący jednośladem. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło przed godz. 14, w pobliżu przedszkola na ul. Słowackiego w Lubaczowie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca forda 88-letni mieszkaniec Lubaczowa wyjeżdżając z parkingu, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motocykliście.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Do szpitala trafił 38-letni motocyklista, mieszkaniec Lubaczowa. Kierowca forda i jego trzy pasażerki nie odniosły obrażeń. Policjanci bedą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia