Działania "Trzeźwy weekend" w powiecie lubaczowskim. Wpadło 2 kierowców

fot: KPP Lubaczówfot: KPP Lubaczów

W weekend lubaczowscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy weekend”. Mundurowi podczas tych działań ujawnili dwójkę kierowców, którzy pomimo tego, że wcześniej pili alkohol, zdecydowali się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów. Teraz za swoje zachowanie będą odpowiadać przed sądem.

Podczas weekendowych działań policjanci skontrolowali blisko 800 kierowców. U dwójki z nich badanie wykazało, że zdecydowali się wsiąść za kierownice pojazdów, mimo że wcześniej pili alkohol.

- W sobotę w Baszni Dolnej po godz. 14, policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę opla. Badanie stanu trzeźwości u 35-letniego mieszkańca gminy Lubaczów wykazało, że miał on ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

- Natomiast w niedzielę po godz. 4, w Oleszycach policjanci zatrzymali kierującą volkswagenem mieszkankę Lubaczowa. Badanie stanu trzeźwości u 48-letniej kobiety wykazało, że miała ponad promil alkoholu w organizmie.

Obojgu kierowcom zatrzymano prawa jazdy. Teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia