BARDZO ślisko na drogach powiatu. Tir blokuje rondo w Oleszycach

Po bardzo obfitych opadach śniegu, na drogach naszego powiatu jest bardzo ślisko. Na rondzie niedaleko Oleszyc samochód ciężarowy częściowo wjechał do rowu. Są utrudnienia w ruchu.

W tej chwili na miejscu zdarzenia pracują strażacy z Lubaczowa i Oleszyc oraz policjanci.

Trwają próby wyciągnięcia samochodu ciężarowego. W dalszym ciągu są utrudnienia w ruchu.

Kierowcy noga z gazu! 

W związku z tym, że nawierzchnia jest oblodzona, jedźmy powoli trzymając odpowiedni dystans za poprzedzającym autem. Pamiętajmy, że siedząc za kierownicą, to my odpowiadamy za bezpieczeństwo własne, pasażerów oraz innych uczestników ruchu.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

ole
+16 # ole 2022-01-20 16:38
Parę cm śniegu to są bardzo obfite opady? :lol:
Co jednak nie znaczy, żeby uważać na drodze i obudzić służby
Pitt
+20 # Pitt 2022-01-20 16:43
Siejecie panikę... 15 opadów...
Prawda jest taka, że drogowcy albo zaspali albo nie mają już popiolu do sypania na drogę i mamy szklaneczkę. Dopiero wróciłem z Jarosławia. Piaskarka na każdej ulicy, drogi mokre.
I standardowo na Bachorach od Jarosławia do znaku Powiat Lubaczowski jakoś to wygląda. U nas lodowisko...
Dmw
+9 # Dmw 2022-01-20 18:56
No właśnie,czy nie można do k... nędzy zadbać o te drogę, dlaczego to wszystko stoi w miejscu? A jeśli ktoś o 3 rano potrzebuje gdzieś pojechać a tu zawalone jak dobra kasza skwarkami
Rlu
+24 # Rlu 2022-01-20 19:31
Jakoś wszyscy dostajwmy alerty RCB, alw dziwnym trafem akurat te alerty jakoś wyjątkowo omijają osoby odpowiedzialnw za stan naszych dróg
Holg
+12 # Holg 2022-01-20 22:20
Dla wszystkich śledźcie pogodę tym radarem
www.windy.com
Wystarczy wpisać Lubaczów ja wiedziałem, że nadchodzi nawałnica, ale służby jak zwykle nie przygotowane. Byle do wiosny Panowie i Panie.
Koko
+11 # Koko 2022-01-21 07:00
Ogarnijcie w końcu te drogi a nie winę na kierowców zwalacie
Pitt
# Pitt 2022-01-21 16:37
Dzisiaj trochę to ogarnęli i da się normalnie jeździć.
Coś z nich będzie chyba ;-)
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2022-01-21 20:24
Cytuję Pitt:
Dzisiaj trochę to ogarnęli i da się normalnie jeździć.
Coś z nich będzie chyba ;-)


Jeśli chodzi o Lubaczów to po południu było lepiej niż rano ;-)
Zyleta1916
-4 # Zyleta1916 2022-01-22 10:20
Jesteśmy piłkarską potęgą, dziękuję, dobranoc.

UWAGA!