49-latek kradł drewno z lasu. Grozi mu 5 lat więzienia
Wspólne działania lubaczowskich policjantów i Straży Leśnej Nadleśnictwa Oleszyce doprowadziły do zatrzymania 49-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który dopuścił się kradzieży drewna na terenie Leśnictwa Podlisze. Mężczyzna stanie teraz przed sądem.
W miniony piątek dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zatrzymaniu przez Straż Leśną Nadleśnictwa Oleszyce mężczyzny, który dokonał wyrębu i kradzieży drewna na terenie Leśnictwa Podlisze.
Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia ustalili sprawcę kradzieży. W toku wykonywanych czynności, policjanci i strażnicy leśni pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Na terenie jego posesji ujawnili już wcześniej skradzione drewno, które było już pocięte w mniejsze kawałki i częściowo porąbane.
Skradzione drewno zostało odzyskane, a podejrzewany o ten czyn mężczyzna teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Lubaczów
Polecam poczytać sobie o "Fundacji Rozwoju" i zobaczyć ilu polityków z PSL jest powiązanych z tą fundacją, która ma udziały u deweloperów i dlaczego tak wielu polityków PSL chciało wprowadzeniu "kredytu na start", więcej pisało o tym wprost https://www.wprost.pl/polityka/11854128/wymarzone-apartamenty-ludzi-psl-tak-ludowcy-chcieli-zostac-deweloperami.html
już nie wspomnę ilu ludzi powiązanych z PSL po wyborach znalazło pracę w spółkach skarbu państwa, agencjach rolniczych, a dzisiaj jak się dowiadujemy również w Agencji Mienia Wojskowego, gdzie jak informuje polsat news, dostają posady bez konkursów i wysokie pensje
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-11-20/posady-bez-konkursow-i-wysokie-pensje-partyjny-klucz-doboru-w-amw/