29-latek chciał popełnić samobójstwo. Odnaleźli go lubaczowscy policjanci

Natychmiastowa reakcja lubaczowskich policjantów doprowadziła do odnalezienia 29-latka, który znajdował się w stanie zagrażającym jego życiu. Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania poszukiwawcze. W niespełna dwie godziny od zgłoszenia, mężczyzna została odnaleziony przez policjantów.

Wczoraj około godz. 7, z funkcjonariuszami z Lubaczowa skontaktował się 29-latek. Mężczyzna przekazał, że zamierza targnąć się na swoje życie. Policjanci wiedząc, że w takiej sytuacji nie ma chwili do stracenia rozpoczęli jego poszukiwania. W tym samym czasie sprawdzono czy 29-latka nie ma w miejscu jego zamieszkania. Wówczas rodzina zorientowała się, że nie ma go w domu. Ustalono, że mężczyzna wyszedł w nocy i nie wrócił. Nie można też było nawiązać z nim kontaktu.

Dzięki zaangażowaniu i pełnej mobilizacji, około godz. 8:30, niespełna dwie godziny od zgłoszenia, policjanci z lubaczowskiej komendy odnaleźli zaginionego. Znajdował się w gęstych zaroślach, tuż przy kompleksie leśnym.

29-latek otrzymał odpowiednią pomoc i trafił pod opiekę specjalistów.

- Pamiętajmy! Jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Wsparcia Emocjonalnego dla dorosłych nr 116 123 i telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. Pomocy i wsparcia udzielają także pracownicy Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego pod nr telefonu 800 70 2222. Szczegółowe informacje można znaleźć też na stronie internetowej: centrumwsparcia.pl. - przypomina policja w Lubaczowie

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.