31 nowych funkcjonariuszy w podkarpackiej KAS [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. KASfot. KAS

11 czerwca br. w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu odbyło się ślubowanie 31 funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej, rozpoczynających służbę w strukturach podkarpackiej KAS.  

 „Świadomy podejmowanych obowiązków funkcjonariusza Służby Celno- Skarbowej ślubuję wiernie służyć Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i obowiązującego porządku prawnego, rzetelnie wykonywać powierzone mi zadania oraz strzec dobrego imienia służby, honoru i godności funkcjonariusza, a także przestrzegać zasad etyki zawodowej" – ślubowali nowo przyjęci funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w asyście pocztu sztandarowego Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Wśród ślubujących 31 funkcjonariuszy jest 18 kobiet i 13 mężczyzn. Trafią oni do służby m.in. w drogowych przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu oraz kolejowym przejściu granicznym Przemyśl-Medyka.

Nowo przyjęci funkcjonariusze mają za sobą wieloetapowy proces rekrutacji, na który składały się m.in.: testy wiedzy, sprawności i kompetencji, rozmowa kwalifikacyjna oraz badanie zdolności psychicznej i fizycznej do pełnienia służby.

Wraz z wstąpieniem w szeregi podkarpackiej KAS, rozpoczynają dwuletni okres służby przygotowawczej. To czas intensywnej nauki i praktycznego przygotowania do wykonywania obowiązków służbowych pod okiem doświadczonych funkcjonariuszy- opiekunów.

W strukturach Krajowej Administracji Skarbowej na Podkarpaciu pełni służbę ponad 1,3 tys. funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej.

Zdjęcia: KAS


Źródło: KAS

Komentarze   

von der leyen
-4 # von der leyen 2024-06-11 14:47
Coś same konusy w tej KAS...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
von der leyen
-6 # von der leyen 2024-06-11 14:47
Coś same konusy w tej KAS...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.