Nowi funkcjonariusze w Krajowej Administracji Skarbowej [ZDJĘCIA]

fot. KASfot. KAS

W Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu ślubowanie złożyło dziś 42 nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej z podkarpackiej KAS. Trafią do służby m.in. w przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu i Krościenku. Zasilą także kadrę w wewnętrznych oddziałach celnych.

Wśród ślubujących funkcjonariuszy jest 22 mężczyzn i 20 kobiet. Trafią oni do służby w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu m.in. w Medyce, Korczowej, Budomierzu, Przemyślu, Rzeszowie, Jasionce a także Krośnie, Krościenku i Barwinku.

Po przyjęciu ślubowania, dyrektor izby pogratulował funkcjonariuszom pozytywnego zakończenia rekrutacji oraz powitał ich w szeregach Służby Celno- Skarbowej w podkarpackiej KAS.

Nowo przyjęci funkcjonariusze mają za sobą proces rekrutacji, na który składały się m.in.: test wiedzy, psychologiczny, sprawności fizycznej, test kompetencyjny czy rozmowa kwalifikacyjna. Nabór w którym uczestniczyli spotkał się z dużym zainteresowaniem. Na ogłoszenie, które dotyczyło 50 wolnych stanowisk służbowych wpłynęło ponad 900 ofert. Dzięki staraniom Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, liczba wolnych etatów zwiększyła się do 170. W niedługim czasie służbę rozpoczną kolejne osoby, które pozytywnie zakończyły proces rekrutacji.

W strukturach podkarpackiej KAS pełni służbę blisko 1,2 tys. funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

Zdjęcia: KAS

Źródło: KAS

Komentarze   

zeno
-2 # zeno 2023-05-27 09:21
szkoda że tak nie żegnają odchodzących po kilkudziesięciu latach służby,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.