Policjanci spotkali się z przedszkolakami

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Funkcjonariusze lubaczowskiej policji odwiedzają uczniów szkół podstawowych oraz przedszkolaków. Podczas spotkań mówią o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, bezpiecznych zachowaniach w domu, w szkole i podczas zabawy. W środę policjanci odwiedzili przedszkolaków z Narola.

Mł.asp. Anna Hanus-Witko wraz z kierownikiem ogniwa ruchu drogowego st.asp. Piotrem Łuczyszynem odwiedzili dzieci z Przedszkola Samorządowego w Narolu.

W trakcie spotkania mundurowi rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, zarówno w domu, w szkole, jak i na drodze. Uczyli dzieci, jak prawidłowo przechodzić przez przejście dla pieszych. Tłumaczyli najmłodszym, że noszenie elementów odblaskowych ma ogromne znaczenie dla ich bezpieczeństwa. Przypominali numery alarmowe i zasady ich używania, a także opowiadali o pracy policjantów.

Zdjęcia: KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.