Wójt gminy Lubaczów poszukuje sekretarza

Wójt gminy Lubaczów ogłosił nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze sekretarza gminy. Na chwilę obecną stanowisko to pełni Stanisław Woś.

Przypomnijmy, ze sekretarzem Gminy Lubaczów od 2019 roku jest Stanisław Woś. Wygrał on wtedy konkurs ogłoszony przez Wójta Gminy Lubaczów. Warto dodać, że o to stanowisko ubiegali się: była wójt gminy Stary Dzików Barbara Małecka oraz były dyrektor MOPS w Przemyślu Tomasz Baran.

Wkrótce najprawdopodobniej nastąpi zmiana sekretarza Gminy Lubaczów, bowiem 20 maja ogłoszono konkurs na to stanowisko.  Od kandydatów wymaga wyższego wykształcenia, obywatelstwa polskiego, co najmniej czteroletniego stażu pracy na stanowisku urzędniczym, pełną zdolność do czynności prawnych, niekaralność oraz znajomość regulacji prawnych w zakresie struktur i funkcjonowania administracji samorządowej.

Szczegóły dotyczące prowadzonego naboru znajdziecie na stronie Gminy Lubaczów.

Komentarze   

Marek34
+9 # Marek34 2024-05-24 18:38
Ponoć wolne stanowisko na zastępcę w Narolu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Orban
+5 # Orban 2024-05-25 10:03
Pięć lat temu ludzie w Narolu powiedzieli dość! Teraz cichutko wraca. Szkoda słów. Nowy burmistrz na starcie okrywa się hańbą. Ale niestety Narol nigdy nie miał szczęścia do włodarzy, od pierwszego do ostatniego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Alojzy
+2 # Alojzy 2024-05-25 12:50
A w Narolu cisza przed wyborami na ten temat byla i teraz ma być niezależność niby jaka? Szkoda tylko glosu gdybym wiedział to nie poszedłbym głosować. Nieładnie skoro taki był plan od poczatku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Stryj1
+9 # Stryj1 2024-05-26 13:38
To niezła musiała być impreza że trzeba go poszukiwać. :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olek
0 # Olek 2024-05-31 06:30
Poki co cisza w Narolu wiec moze niespodzianki nie będzie, wielu glosowalo na obecnego myśląc że zastepca będzie ówczesny burmistrz, Radni poprzedniej kadencji komentowali, że gmina przed 2018 rokiem nie potrzebowała zastępcy i że to zbędny wydatek. Sądzę że nowy burmistrz poradzi sobie dobrze sam z sekretarzem jak niegdys i bez żadnych pomagierów szanując nasze pieniądze z podatków.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
iii
-1 # iii 2024-06-02 00:39
czyli ma byc...jak pis...bierny , mierny ale wierny i koniecznie z pis....nie może inteligencja wyprzedzac wójta....akurat tutaj duże pole manewru...błysk otliwy...absolu tnie...najlepsz y....cos w stylu przewodniczaceg o rady gminy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olaf