„Wibor sam w domu” – Nowy przedświąteczny przebój już w Lubaczowie!

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, znany jest Czytelnikom naszego portalu przede wszystkim dzięki Loterii Autolokata, w której co roku do wygrania są mieszkania lub samochody. Tym razem nowa promocja skierowana jest do kredytobiorców.

Promocja „Wibor sam w domu” to doskonała propozycja zarówno dla osób planujących inwestycje mieszkaniową jak i dla tych którzy posiadają kredyt hipoteczny w innym banku.
Kredyt bowiem może być przeznaczony na następujące działania:

  • spłata kredytu hipotecznego zaciągniętego w innym banku,
  • zakup domu lub mieszkania,
  • budowa lub wykończenie domu,
  • zakup działki budowlanej,

Promocję „Wibor sam w domu” wyróżnia od innych dostępnych na rynku kredytów hipotecznych przede wszystkim:

- brak prowizji za udzielenie kredytu,

- brak marży banku w okresie pierwszych 3 lat kredytu, przez ten czas oprocentowanie oparte jest tylko na stopie referencyjnej WIBOR 3M.

Nasza redakcja wraz z Bankiem Spółdzielczym w Lubaczowie gorąco poleca promocję szczególnie tym Czytelnikom, którzy posiadają kredyt hipoteczny w innym banku niż Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. Wystarczy kilka chwil aby otrzymać nową kalkulację i porównać ją z aktualnie spłacanymi ratami.

- To będzie nasz przedświąteczny przebój. – tak o nowej promocji wypowiadają się doradcy kredytowi pracujący w banku.

Więcej na temat promocji „Wibor sam w domu” dowiedzieć się można na stronie internetowej banku:  www.bslubaczow.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-mieszkaniowy-moj-dom-2 na infolinii pod numerem 16 632 92 72 lub bezpośrednio u doradców kredytowych w placówkach Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Aktualnie czyli w IV kwartale 2023 roku oprocentowanie promocyjnego kredytu wynosi 6,69%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 8,52% (wyliczenie dokonane przy założeniu maksymalnej marży banku po okresie promocji. Twoje RRSO może być niższe).

Pełne wyliczenie RRSO i warunki promocji dostępne są na stronie banku  www.bslubaczow.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-mieszkaniowy-moj-dom-2

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia