CieszFanów Festiwal 2023: Znamy kolejne zespoły

W sierpniu w Cieszanowie będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć Dirty ShirtW sierpniu w Cieszanowie będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć Dirty Shirt

Na CieszFanów Festiwal 2023 musimy jeszcze chwilę poczekać, ale organizatorzy nie dają nam o sobie zapomnieć i ogłaszają nowe zespoły, które zagoszczą na cieszanowskiej scenie 17 - 19 sierpnia. Kto dołączy do tegorocznego składu imprezy?

IZZY AND THE BLACK TREES

Ich drugi album „Revolution Comes In Waves” stał się jedną z sensacji końca zeszłego roku.  Ekscytujące połączenie gitarowej alternatywy ze świetnymi tekstami Izzy Rekowskiej i jej ekstatycznym śpiewem spodobały się na tyle, że album pojawił się w wielu podsumowaniach rocznych, a w plebiscycie „Teraz Rocka” został uznany najlepszą płytą zeszłego roku.

GOORAL

Nazywa się Mateusz Górny i wyniósł muzykę góralską na zupełnie nowy poziom łącząc ją z elektronicznymi beatami. Nie boi się eksperymentowania, co pokazał występując na jednej scenie z zespołem Mazowsze czy tworząc oprawę dźwiękową do spektaklu teatralnego „Krakowiacy i górale”.

DIRTY SHIRT

Wyjątkowy gość z Rumunii, który w swojej muzyce miksuje metal z muzyką słowiańską i world music. Nie na darmo do ich muzyki przywarło określenie „crossover folk metal”. Dirty Shirt uważany jest za jeden z najoryginalniejszych zespołów pochodzących z Europy Wschodniej i występuje w całej Europie zarówno na festiwalach metalowych, jak i tych z muzyką folkową.

NANGA

Niezwykłe połączenie doświadczenia trzech muzyków nieistniejącego już zespołu Lao Che (Filip Różański, Maciej Dzierżanowski, Karol Gola) z wyjątkową Magdą Dubrawską (Gang Śródmieście, Utrata Skład), wokalistką obdarzoną intrygującym głosem i autorką błyskotliwych tekstów, które trafnie, choć czasem z elementami abstrakcyjnego humoru, opisują trudną współczesność.

Przypominamy, że podczas tegorocznego festiwal w Cieszanowie wystąpią też:

Dezerter, Hunter, Słoń, Cool Kids Of Death, Strachy Na Lachy, Majka Jeżowska, Spięty, Frontside.

TRWA KONKURS

1 marca ruszył konkurs młodych zespołów. Zgłoszenia można wysyłać na stronę cieszfanow.pl, do specjalnej zakładki „konkurs”. Czekamy na nie do 31 marca. Przesłuchiwać i wybierać będzie jury, w skład którego wchodzą m.in. Bartłomiej Stolarek (Pol’and’rock Festival), Joanna Zientarska (Antyradio), Jarek Szubrycht (Gazeta Wyborcza), Leszek Gnoiński (Antyradio). Laureaci z poprzednich lat świetnie sobie radzą, a są wśród nich takie zespoły jak Transgresja czy Klangor!

KARNETY…

…są oczywiście już dostępne. Trzecia pula jest w cenie 300 zł i ta cena będzie obowiązywać aż do wyczerpania tej puli. Potem zostaną podwyższone do 350 zł, a przed festiwalem będzie można je nabyć już na miejscu za 400 zł.

Osobne ceny są dla dzieci od 11 do 16 roku życia. Dla nich można karnety można nabyć za połowę ceny karnetu dla dorosłych. Natomiast dzieci do 10 roku życia wchodzą za darmo!

Będą też dostępne bilety jednodniowe zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, ale dopiero za kilka miesięcy, o czym oczywiście powiadomimy.

Karnety dostępne na stronach:

E-BILET: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/ciesz-fanow-festiwal?fbclid=IwAR3vg8RsYdXfnvWIkQJNG-u0PJyXwzwU80PWvspIFIpI3-g3mJ_beaGgZuc

BILETY24: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1127-cieszfanow-festiwal-2023-83506?id=446371&fbclid=IwAR3aYjR8rHqVEF-qLOdfvMmJFjTSu513nJDa7cSgN_2a8qspvMD1Nhj0TdE

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

CieszFanów Festiwal - tak było na poprzednich edycjach

CIESZFANÓW FESTIWAL - TAK BYŁO NA POPRZEDNICH EDYCJACH

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.