KSU wystąpi na Cieszanów Rock Festiwal. Organizatorzy szykują "muzyczną bombę"

fot. SHOW THE SHOWfot. SHOW THE SHOW

Mamy kolejne wieści na temat Cieszanów Rock Festiwal. Organizatorzy poinformowali właśnie, że w sierpniu w Cieszanowie wystąpi legendarny zespół KSU. To jednak nie wszystko. Dowiedzieliśmy się też, niedługo zostanie ogłoszona "muzyczna bomba".

Ja już wiecie, w 2024 roku cieszanowski festiwal odbędzie się pod starą nazwą, czyli Cieszanów Rock Festiwal. W połowie listopada organizatorzy ogłosili, że pierwszą gwiazdą CRF będzie doskonale znany lubaczowskiej publiczności zespół Łydka Grubasa. (zobacz fotorelację z koncertu Łydki Grubasa na Dniach Lubaczowa 2022). Wczoraj dowiedzieliśmy się, że na Cieszanów Rock Festiwal 2024 wystąpi KSU. To zespół punkrockowy. Powstał w 1978 roku w Ustrzykach Dolnych i podczas swojej ponad 30-letniej działalności oficjalnie wydał 11 płyt. Do tej pory KSU zagrało dwa razy w Cieszanowie - w 2019 i 2022 roku.

Muzyczna bomba

Organizatorzy poinformowali również, że pracują nad ogłoszeniem "prawdziwej muzycznej bomby". Na razie nie wiadomo o co dokładnie chodzi. Możemy się domyśleć, że wkrótce dowiemy się, że w Cieszanowie wystąpi zagraniczna gwiazda. Musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość, ponieważ ta tajemnica zostanie ujawniona pod koniec roku.

Karnety

W sprzedaży zostało jeszcze kilkadziesiąt karnetów sprzedawanych w ramach II Puli. Jeden karnet na stronie bilety24.pl kosztuje 225 złotych. Pamiętajcie, że karnet obejmuje wstępu na pole namiotowe. Wstęp na pole namiotowe będzie można dokupić odrębnie, do biletu/karnetu, w stałej cenie 70zł (cena nie zawiera opłat serwisowych/transakcyjnych operatora sprzedaży biletów). 

Komentarze   

Czy wiadomo?
+5 # Czy wiadomo? 2023-12-18 09:08
Lubaczowskie kino sprowadzi film "Biała odwaga" o kolaboracji podhalańskich górali z nazistami?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.