Grafika komputerowa Janusza Potocznego w Oleszycach

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach zaprasza na wernisaż wystawy grafiki komputerowej Janusza Potocznego, który odbędzie się w niedzielę o godz. 18:00.

Pochodzący z Lubaczowa Janusz Potoczny znany jest jako malarz tworzący obrazy olejne. Jednak nie jest to jedyna forma jego artystycznej działalności. Ponieważ z zawodu jest informatykiem stara się łączyć swoje dwie wielkie pasje tworząc abstrakcyjne i surrealistyczne grafiki komputerowe. Wyniki tego połączenia będziemy mogli zobaczyć na najnowszej wystawie, która zostanie zaprezentowana w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach.

Otwarcie wystawy odbędzie się 23 października o godz. 18:00 w w Galerii II Piętro w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia