Alternatywne imprezy - dla tych co nie wybierają się na CRF

Oprócz festiwalu w Cieszanowie w naszym powiecie w tym czasie odbędą się również inne imprezy. Portal ZLUBACZOWA.PL poleca równie ciekawe wydarzenia! Przeczytajcie i zapoznajcie się z kalendarzem imprez!

W niedzielę 25 sierpnia do wyboru oprócz CRF 2013 mamy aż 4 inne imprezy! Najciekawiej zapowiada się Powiatowo-Miejsko-Dekanalne Święto Plonów w Lubaczowie. Na lubaczowskim rynku zagra między innymi zespół Jarzębina - twórcy hitu EURO 2012 - "Koko, Koko EURO SPOKO". Początek o 13. W ten dzień możemy świętować wraz z mieszkańcami Lipska 400-lecie nadania praw miejskich. Wieczorem potańcówka, którą będzie prowadził DJ Artures. Maciej Grzybowski w Narolu zagra na fortepianie. Wydarzenie kulturalne, ale warto się wybrać. Dla dzieci oraz rodziców w Oleszycach zorganizowano Przegląd Twórczości Dziecięcej"Mam Talent". Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku od 6 do 13 lat do wspólnej zabawy z piosenką, tańcem i muzyką.

Zapoznajcie się z kalendarzem imprez.

Przedstawiamy plakat tych wydarzeń:

                          

Źródło: własne - zlubaczowa.pl

{fcomment}{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.