Niedzielne imprezy w powiecie

W najbliższą niedzielę (18.08) w naszym powiecie odbędą się aż 3 imprezy. Oczywiście jak zawsze dla każdego znajdzie się coś dobrego. Przeczytajcie tą informacje, pooglądajcie kalendarz imprez, by dobrze zaplanować sobie czas.

W ten dzień w naszym powiecie wiele się dzieje. Organizatorzy różnych wydarzeń zaplanowali nam wiele atrakcji. ZLUBACZOWA.PL jak zawsze pomaga wam w zorganizowaniu czasu na niedzielę.

Do Horyńca możemy wybrać się na "Święto Pieroga", gdzie jak sama nazwa mówi będziemy mogli spróbować pierogów i innych potraw regionalnych. Do tańca zagra nam zespół "NaNOWO".  W Bihalach odbędą się Dożynki Gminno-Parafialne. Podczas tego wydarzenia odbędą się konkursy kulinarne i wieńców dożynkowych. Wieczorem zagra zespół "REWIR". Piknik Rodzinny odbędzie się w Cieszanowie. Podczas tej imprezy zaplanowanych jest wiele atrakcji dla dzieci.

Zapraszamy zapoznać się z kalendarzem imprez (kliknij)

Przedstawiamy wam plakaty: (kliknij, aby powiększyć):

http://s1.horyniec.net/tl_files/wiadomosci/2013/08/plakatSP3.0.jpg

                     

 

{fcomment}{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.