Aż trzy wydarzenia w niedzielę

W najbliższą niedzielę (11.08) w naszym powiecie odbędą się aż 3 imprezy. Oczywiście jak zawsze dla każdego znajdzie się coś dobrego. Przeczytajcie tą informacje, pooglądajcie kalendarz imprez, by dobrze zaplanować sobie czas.

W ten dzień w naszym powiecie wiele się dzieje. Organizatorzy różnych wydarzeń zaplanowali nam wiele atrakcji. ZLUBACZOWA.PL pomaga wam w zorganizowaniu czasu na niedzielę.

W Oleszycach odbędą Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Podczas tych zawodów weźmie aż 22 drużyny OSP. Warto pooglądać ich walkę.  "Niepełnosprawni są wśród nas" - warto wybrać się na to wydarzenie organizowane przez Dom Pomocy Społecznej w Wielkich Oczach. Gwiazdą imprezy będzie zespół "Twoje Niebo". W Horyńcu-Zdroju zaś możemy wybrać się na Roztoczański Festiwal Muzyczny. Więcej informacji oczywiście w kalendarzu imprez.

Zapraszamy zapoznać się z "Kalendarzem imprez" (kliknij)

Przedstawiamy wam plakaty: (kliknij, aby powiększyć)

                

          http://s1.horyniec.net/tl_files/wiadomosci/2013/07/rfm2013.png

Życzymy miłej zabawy!

{fcomment} {flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.