Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych również w Lubaczowie

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.comZdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych. W tym roku, z inicjatywy Stowarzyszenie Twórców Sztuki Ziemi Lubaczowskiej to wydarzenie odbędzie się również w Lubaczowie.

Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych to święto obchodzone w drugą sobotę czerwca i zapoczątkowane w 2005 roku przez Danielle Landes. W zamyśle ma ono być okazją dla osób zainteresowanych dziewiarstwem do spotkania się i wspólnego spędzenia czasu. Święto jest wykorzystywane jako okazja do popularyzacji szydełkowania czy robienia na drutach i zaprezentowania opinii publicznej środowiska dziewiarskiego.

To niepowtarzalna okazja, aby spędzić czas w kreatywnej atmosferze i nauczyć się czegoś nowego od doświadczonych rękodzielników. Organizatorzy - Stowarzyszenie Twórców Sztuki Ziemi Lubaczowskiej zapraszają wszystkich zainteresowanych, niezależnie od poziomu zaawansowania w dzierganiu.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.